Direkt zum Inhalt
Logo von VC Makelaars

Hebe Kohlbruggepark 7

3907DE Veenendaal • Utrecht

Unterbreitung

€ 665.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 15.150

2 % Übertragungssteuer (€ 13.300) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 680.150

Kaufpreis /m²: € 4.716

Fotoalbum

Beschreibung

Deze prachtige uitbouwde hoekwoning met garage/berging (en oprit) wordt na verwachting opgeleverd begin Q3 2026. Een unieke kans als je op zoek bent naar nieuwbouw, maar niet te lang meer wilt wachten. De woning heeft een perceel van ca. 259 m² groot en een woonoppervlakte van ca. 141 m². Het is de perfecte basis om met jouw keuzes de woning verder af te bouwen en in te richten. Ook de ligging is prachtig, aan het riante park, midden in de wijk Groenpoort (Veenendaal-Oost). De wijk is kindvriendelijk en heeft vele voorzieningen op fietsafstand. Scholen, sportaccommodaties, natuur en het winkelhart van Veenendaal. Binnen een paar minuten bereik je de Rondweg, de A-12 en NS-treinstation Veenendaal-De Klomp. Informeer naar de mogelijkheden en woon nog voor de kerst in jouw droomwoning! Indeling We komen binnen via de entree in de ontvangsthal. Vanaf hier vinden we doorgang naar de toiletruimte en woonkamer. Tevens treffen we hier de meterkast. Als we doorlopen naar de woonkamer dan valt direct op dat deze zich ervoor leent om afgescheiden te worden van de riante keuken middels en-suite deuren. Dan creëer je je oase van rust, de perfecte plek om dan even te lezen of ontspannen TV te kijken. Vanuit de woonkamer is er ook mooi zicht op het voor de woning gelegen park. De woonkeuken is bijzonder ruim en bevind zich aan de tuinzijde. Dit wordt ongetwijfeld het levendige hart van de woning waar mooie diners, spelletjesavonden en borrels kunnen plaatsvinden. Wat een fijne ruimte! Eerste verdieping Op de eerste verdieping is het de overloop die ons brengt naar de volgende vertrekken: Slaapkamer I tevens de masterbedroom, gelegen aan de voorzijde van de woning. De badkamer, inpandig en voorzien van basis sanitair. Slaapkamer II en III, beide gelegen aan de achterzijde. Tweede verdieping De open zolderverdieping (tweede verdieping), is naar eigen smaak/inzicht in te delen. Fijn is al wel de aanwezigheid van een gevelraam en twee dakramen. Bijzonderheden • Bouwjaar 2026; • Energielabel (voorlopig) A+++; • De woning beschikt over 141 m² woonoppervlakte; • In de basis zijn er drie slaapkamers gerealiseerd, met volop mogelijkheden om een vierde en zelfs vijfde slaapkamer te creëren. • De woning is reeds 2,4 m¹ uitgebouwd; • De garage/berging meet ca. 17 m²; • De woning is aan de voorzijde vrij gelegen met uitzicht op een groenstrook; • Het betreft een houtskeletbouw prefab woning, gebouwd door de onderneming BAM wonen; • De woning kan worden notarieel worden overgedragen na het moment van oplevering aan de huidige kopers; • Warmwater en verwarming/koeling middels DEVOG (begane grond) en elektrische radiatoren op de eerste verdieping.; • Deze presentatie is met zorg samengesteld op basis van de beschikbare gegevens en informatie. Desondanks kunnen aan de inhoud van deze verkoop tekst geen rechten worden ontleend. Afmetingen, oppervlakten en andere details zijn indicatief en kunnen afwijken van de werkelijkheid. VC Makelaars B.V. is niet aansprakelijk voor eventuele fouten of onvolkomenheden in deze informatie. Hebben wij jouw interesse gewekt? Wij snappen het! Plan daarom snel uw bezoek met een van onze makelaars.

Hypothek berekenen

€ 665.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 15.150

2 % Übertragungssteuer (€ 13.300) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 680.150

3,04%

Jährlich

%

€ 33.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 665.000 k.k.
Status
Unterbreitung
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, hoekwoning

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een vliering

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
141 m²
Fläche des Grundstücks
259 m²
Inhalt
576 m³
Sonstiger Innenraum
17 m²
Hinterhof Fläche
69 m²

Bau und Energie

Baujahr
2026
Bauweise
Nieuwbouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heizung
Elektrische verwarming en stadsverwarming
Warmes Wasser
Stadsverwarming
Energieausweis
A+++

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Garten
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Gartenlage
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Aangebouwde stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
30-04-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, toilet, en wastafel

Garagen Einrichtungen

Elektra

Zusätzliche Merkmale

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 3907

Google Karten

Veenendaal auf der Karte

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Veenendaal

Wohn- und Viertelzahlen in Veenendaal

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Veenendaal. In 2026 waren da 70.799 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 394.000.

Einwohner

70.799

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 394.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

2.223

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Veenendaal
Jahr Einwohner
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Veenendaal
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Ausbildungsstufe

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

8.354

Bezeichnung C

8.320

Bezeichnung B

5.401

Bezeichnung D

2.259

Bezeichnung E

1.833

Bezeichnung G

1.497

Bezeichnung F

1.367

Bezeichnung A+

999

Bezeichnung A+++

962

Bezeichnung A++

716

Bezeichnung A++++

77

Bezeichnung A+++++

15

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Veenendaal
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 860 • Strom: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Strom: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Strom: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Strom: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Strom: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Strom: 3.160

Betriebsaktivität in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Gesamtanzahl der Firmensitze: 9.020

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Veenendaal
Periode Verbrechen
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Veenendaal.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Veenendaal

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer Häuser in Veenendaal

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.