Aller directement au contenu
Logo de Janssen & Van Dijk Garantiemakelaars

Prins Willem-Alexanderpark 437

3905CN Veenendaal • Utrecht

Vendu

€ 300.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 307.850

Prix d'achat /m²: € 0

Galerie de photos

Description

Wonen op hoogte, leven in comfort: je vindt het op Prins Willem-Alexanderpark 437! Dit royale 4-KAMER APPARTEMENT van 99m² op de 10e verdieping biedt een unieke woonbeleving. Je geniet hier van een lichte woon-/eetkamer van ca. 44m², een complete inbouwkeuken, nette sanitaire voorzieningen en drie slaapkamers. Het absolute hoogtepunt is echter het adembenemende uitzicht: vanuit de woonkamer en vanaf het balkon kijk je weids uit over de bossen van de Utrechtse Heuvelrug – elke dag weer een levend schilderij! Daarbij woon je hier niet alleen comfortabel, maar ook praktisch: alle dagelijkse voorzieningen, stations en uitvalswegen liggen binnen handbereik. Met energielabel C, volledig HR++ glas en een eigen berging combineert dit appartement gemak, duurzaamheid en een prachtige woonervaring. Kom het zelf beleven tijdens een bezichtiging en ontdek hoe bijzonder wonen hier kan zijn! Indeling Je krijgt toegang tot het appartementencomplex via een beveiligde gemeenschappelijke hoofdentree. Deze is voorzien van een videofooninstallatie, brievenbussentableau, liftinstallatie en een trappenhuis. Vervolgens bereik je via de lift of (voor de sportievelingen onder ons) de trap de 10e verdieping, waar zich op nummer 437 dit heerlijk ruime appartement bevindt. Achter de voordeur vind je de ruime entreehal. Deze is voorzien van een meterkast, videofooninstallatie en een praktische berg-/voorraadkast. Vanuit de hal heb je toegang tot de royale, Z-vormige woonkamer en de keuken. De gedeeltelijk open keuken is voorzien van een voorraadkast en een L-vormige inbouwkeuken met vanille/roomwitte fronten en een gemêleerd kunststof aanrechtblad. Je hebt hier de beschikking over een koelkast, magnetron, oven, keramische kookplaat, afzuigschouw, 1¼ spoelbak, close-in boiler en een vaatwasser. De Z-vormige woonkamer is voorzien van een deur naar het balkon en biedt niet alleen een fantastisch uitzicht, maar ook maar liefst 44m2 woonplezier! Vanuit de woonkamer krijg je toegang tot de tussenhal, waarvandaan de 3 slaapkamers, de badkamer, de toiletruimte en de inpandige berging bereikbaar zijn. De 3 slaapkamers hebben een oppervlakte van 12, 7 en 6m2. De grootste slaapkamer is voorzien van een deur naar het balkon en de kleinste slaapkamer van een kledingkast. De badkamer is ingericht met een wastafelmeubel en een inloopdouche met glazen scheidingsscherm en een regen- en handdouche. De wanden zijn betegeld met witte, gemarmerde wandtegels en op de vloer liggen blauwe plavuizen. De toiletruimte is voorzien van een toilet en een fonteintje; hier zijn de wanden betegeld met lichte, gemêleerde tegels en de vloer met blauwe plavuizen. In de inpandige berging vind je de aansluitingen voor de wasmachine en droger, de elektrische boiler (merk: Inventum / 80 liter / huur à € 15,43 per maand) en heb je nog prettig wat bergruimte tot je beschikking. Het balkon is vanuit de woonkamer en vanuit de grootste slaapkamer toegankelijk en hiervandaan heb je een prachtig weids uitzicht richting de bossen van de Utrechtse Heuvelrug. Door de ligging kun je hier in alle privacy van het buitenleven genieten en de situering op het westen zorgt ervoor dat je na een dag werken nog lekker van de namiddag- en avondzon kunt genieten. Het balkon is voorzien van 2 elektrische zonneschermen en op de vloer liggen sfeervolle decortegels. Afwerking De woonkamer, keuken, entreehal en tussenhal zijn voorzien van een nette laminaatvloer en in de 3 slaapkamers ligt tapijt. De wanden in de slaapkamers en de tussenhal zijn afgewerkt met behang en de woonkamer, keuken en entreehal zijn voorzien van glad gestuukte wanden en plafonds. Kenmerken Gebruiksoppervlakte: ca. 99m2 Gebouwgebonden buitenruimte: ca. 11m2 Externe bergruimte: ca. 8m2 Inhoud woning: ca. 322m3 Bouwjaar: ca. 1968 Servicekosten: € 207,35 per maand (excl. stookkosten) Oppervlakten Woon-/eetkamer: ca. 44m2 Balkon: ca. 11m2 Keuken: ca. 8m2 Slaapkamer I: ca. 12m2 Slaapkamer II: ca. 7m2 Slaapkamer III: ca. 6m2 Badkamer: ca. 2m2 Inpandige berging: ca. 2m2 Berging: ca. 8m2 Appartementencomplex Dit ruime 4-kamer appartement bevindt zich in een goed onderhouden appartementencomplex, dat onder andere is voorzien van een beveiligde hoofdentree, videofooninstallatie, brievenbussentableau, dubbele liftinstallatie en trappenhuis. Daarnaast is er een gemeenschappelijke tuin, fitnessruimte en fietsenstalling en beschikt ieder appartement over een eigen berging. In de directe omgeving van het gebouw zijn ruim voldoende openbare parkeermogelijkheden aanwezig. Omgeving Dit keurig onderhouden appartement ligt op korte afstand van zowel wijkwinkelcentrum De Ellekoot als het veelzijdige winkelcentrum van Veenendaal, dat een uitgebreid aanbod aan winkels, horecagelegenheden en (culturele) activiteiten te bieden heeft. Supermarkt Jumbo Huibers bevindt zich op slechts een paar minuten loopafstand. Ook treinstations Veenendaal-Centrum en Veenendaal-West zijn snel bereikbaar, evenals de autosnelwegen A12/A30 en A15, die via de nabijgelegen Rondweg-West eenvoudig aan te rijden zijn. Daarnaast vind je in de directe omgeving diverse scholen (zowel basis- als voortgezet onderwijs) en sportaccommodaties.

Prêt immobilier berekenen

€ 300.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 307.850

2,78%

Annuellement

%

€ 15.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 300.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, galerijflat (appartement)

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
12 woonlagen
Situé à
10e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
99 m²
Contenu
322 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
11 m²
Espace de stockage externe
8 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1968
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dubbel glas
Chauffage
Blokverwarming
Eau chaude
Elektrische boiler (huur)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk en vrij uitzicht
Sauvetage
Box
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
26-08-2025
Date de vente
14-10-2025

Caractéristiques supplémentaires

  • Lift

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3905

Google Maps

Veenendaal sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal

Chiffres de logement et de quartier dans Veenendaal

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.

Résidents

70.799

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 394.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.223

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Veenendaal
Année Résidents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Veenendaal
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Niveau d'enseignement

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origine des habitants (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

8.354

Étiquette C

8.320

Étiquette B

5.401

Étiquette D

2.259

Étiquette E

1.833

Étiquette G

1.497

Étiquette F

1.367

Étiquette A+

999

Étiquette A+++

962

Étiquette A++

716

Étiquette A++++

77

Étiquette A+++++

15

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Veenendaal
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.770

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.010

Koopwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.840

Appartement

Gaz: 570 • Électricité: 1.970

Tussenwoning

Gaz: 740 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 980 • Électricité: 3.160

Activité dans Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Nombre total d'établissements: 9.020

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Veenendaal
Période Délits
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Veenendaal

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer maisons in Veenendaal

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.