Einwohner
70.799
Letztes Jahr: 2026
Wonen op hoogte, leven in comfort: je vindt het op Prins Willem-Alexanderpark 437! Dit royale 4-KAMER APPARTEMENT van 99m² op de 10e verdieping biedt een unieke woonbeleving. Je geniet hier van een lichte woon-/eetkamer van ca. 44m², een complete inbouwkeuken, nette sanitaire voorzieningen en drie slaapkamers. Het absolute hoogtepunt is echter het adembenemende uitzicht: vanuit de woonkamer en vanaf het balkon kijk je weids uit over de bossen van de Utrechtse Heuvelrug – elke dag weer een levend schilderij! Daarbij woon je hier niet alleen comfortabel, maar ook praktisch: alle dagelijkse voorzieningen, stations en uitvalswegen liggen binnen handbereik. Met energielabel C, volledig HR++ glas en een eigen berging combineert dit appartement gemak, duurzaamheid en een prachtige woonervaring. Kom het zelf beleven tijdens een bezichtiging en ontdek hoe bijzonder wonen hier kan zijn! Indeling Je krijgt toegang tot het appartementencomplex via een beveiligde gemeenschappelijke hoofdentree. Deze is voorzien van een videofooninstallatie, brievenbussentableau, liftinstallatie en een trappenhuis. Vervolgens bereik je via de lift of (voor de sportievelingen onder ons) de trap de 10e verdieping, waar zich op nummer 437 dit heerlijk ruime appartement bevindt. Achter de voordeur vind je de ruime entreehal. Deze is voorzien van een meterkast, videofooninstallatie en een praktische berg-/voorraadkast. Vanuit de hal heb je toegang tot de royale, Z-vormige woonkamer en de keuken. De gedeeltelijk open keuken is voorzien van een voorraadkast en een L-vormige inbouwkeuken met vanille/roomwitte fronten en een gemêleerd kunststof aanrechtblad. Je hebt hier de beschikking over een koelkast, magnetron, oven, keramische kookplaat, afzuigschouw, 1¼ spoelbak, close-in boiler en een vaatwasser. De Z-vormige woonkamer is voorzien van een deur naar het balkon en biedt niet alleen een fantastisch uitzicht, maar ook maar liefst 44m2 woonplezier! Vanuit de woonkamer krijg je toegang tot de tussenhal, waarvandaan de 3 slaapkamers, de badkamer, de toiletruimte en de inpandige berging bereikbaar zijn. De 3 slaapkamers hebben een oppervlakte van 12, 7 en 6m2. De grootste slaapkamer is voorzien van een deur naar het balkon en de kleinste slaapkamer van een kledingkast. De badkamer is ingericht met een wastafelmeubel en een inloopdouche met glazen scheidingsscherm en een regen- en handdouche. De wanden zijn betegeld met witte, gemarmerde wandtegels en op de vloer liggen blauwe plavuizen. De toiletruimte is voorzien van een toilet en een fonteintje; hier zijn de wanden betegeld met lichte, gemêleerde tegels en de vloer met blauwe plavuizen. In de inpandige berging vind je de aansluitingen voor de wasmachine en droger, de elektrische boiler (merk: Inventum / 80 liter / huur à € 15,43 per maand) en heb je nog prettig wat bergruimte tot je beschikking. Het balkon is vanuit de woonkamer en vanuit de grootste slaapkamer toegankelijk en hiervandaan heb je een prachtig weids uitzicht richting de bossen van de Utrechtse Heuvelrug. Door de ligging kun je hier in alle privacy van het buitenleven genieten en de situering op het westen zorgt ervoor dat je na een dag werken nog lekker van de namiddag- en avondzon kunt genieten. Het balkon is voorzien van 2 elektrische zonneschermen en op de vloer liggen sfeervolle decortegels. Afwerking De woonkamer, keuken, entreehal en tussenhal zijn voorzien van een nette laminaatvloer en in de 3 slaapkamers ligt tapijt. De wanden in de slaapkamers en de tussenhal zijn afgewerkt met behang en de woonkamer, keuken en entreehal zijn voorzien van glad gestuukte wanden en plafonds. Kenmerken Gebruiksoppervlakte: ca. 99m2 Gebouwgebonden buitenruimte: ca. 11m2 Externe bergruimte: ca. 8m2 Inhoud woning: ca. 322m3 Bouwjaar: ca. 1968 Servicekosten: € 207,35 per maand (excl. stookkosten) Oppervlakten Woon-/eetkamer: ca. 44m2 Balkon: ca. 11m2 Keuken: ca. 8m2 Slaapkamer I: ca. 12m2 Slaapkamer II: ca. 7m2 Slaapkamer III: ca. 6m2 Badkamer: ca. 2m2 Inpandige berging: ca. 2m2 Berging: ca. 8m2 Appartementencomplex Dit ruime 4-kamer appartement bevindt zich in een goed onderhouden appartementencomplex, dat onder andere is voorzien van een beveiligde hoofdentree, videofooninstallatie, brievenbussentableau, dubbele liftinstallatie en trappenhuis. Daarnaast is er een gemeenschappelijke tuin, fitnessruimte en fietsenstalling en beschikt ieder appartement over een eigen berging. In de directe omgeving van het gebouw zijn ruim voldoende openbare parkeermogelijkheden aanwezig. Omgeving Dit keurig onderhouden appartement ligt op korte afstand van zowel wijkwinkelcentrum De Ellekoot als het veelzijdige winkelcentrum van Veenendaal, dat een uitgebreid aanbod aan winkels, horecagelegenheden en (culturele) activiteiten te bieden heeft. Supermarkt Jumbo Huibers bevindt zich op slechts een paar minuten loopafstand. Ook treinstations Veenendaal-Centrum en Veenendaal-West zijn snel bereikbaar, evenals de autosnelwegen A12/A30 en A15, die via de nabijgelegen Rondweg-West eenvoudig aan te rijden zijn. Daarnaast vind je in de directe omgeving diverse scholen (zowel basis- als voortgezet onderwijs) en sportaccommodaties.
€ 300.000
Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.850
2 % Übertragungssteuer (€ 6.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)
Gesamtkauf (inkl. USt.): € 307.850
2,78%
Jährlich
€ 15.000
Direkt verfügbar
Schätzliche Hypothek
Indikative Brutomonatsrate
Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit
Indikative Nettokosten pro Monat
iHaftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).
Geografische Orientierung und Maklerdichte in Veenendaal
Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Veenendaal. In 2026 waren da 70.799 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 394.000.
Einwohner
70.799
Letztes Jahr: 2026
Durchschnittliche WOZ
EUR 394.000
Letztes Jahr: 2025
Durchschnittliches Einkommen pro Person
EUR 32.400
Quelle : AlleZahlen
Verbrechen (Dieses Jahr)
2.223
Gesamt registriert
| Jahr | Einwohner |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Jahr | Durchschnittliche WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Bezeichnung A
8.354
Bezeichnung C
8.320
Bezeichnung B
5.401
Bezeichnung D
2.259
Bezeichnung E
1.833
Bezeichnung G
1.497
Bezeichnung F
1.367
Bezeichnung A+
999
Bezeichnung A+++
962
Bezeichnung A++
716
Bezeichnung A++++
77
Bezeichnung A+++++
15
| Jahr | Gas (m3) | Strom (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gas: 860 • Strom: 2.770
Huurwoning
Gas: 620 • Strom: 2.010
Koopwoning
Gas: 830 • Strom: 2.840
Appartement
Gas: 570 • Strom: 1.970
Tussenwoning
Gas: 740 • Strom: 2.550
Vrijstaande woning
Gas: 1.320 • Strom: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 980 • Strom: 3.160
Gesamtanzahl der Firmensitze: 9.020
| Periode | Verbrechen |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Veenendaal.
Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.
3905EN Veenendaal
€ 1.200.000 k.k.
€ 2.727/m²
3903GB Veenendaal
€ 699.000 k.k.
€ 5.683/m²
3903GS Veenendaal
€ 669.000 k.k.
€ 4.883/m²
3901PB Veenendaal
€ 350.000 k.k.
€ 4.217/m²
3904MB Veenendaal
€ 1.350.000 k.k.
€ 7.337/m²
3905LB Veenendaal
€ 800.000 k.k.
€ 3.030/m²
3905LH Veenendaal
€ 599.000 k.k.
€ 6.051/m²
3901CP Veenendaal
€ 375.000 k.k.
€ 4.213/m²