Ir directamente al contenido
Logotipo de Janssen & Van Dijk Garantiemakelaars

Prins Willem-Alexanderpark 437

3905CN Veenendaal • Utrecht

Vendido

€ 300.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 7.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 307.850

Precio de compra /m²: € 0

Galería de fotos

Descripción

Wonen op hoogte, leven in comfort: je vindt het op Prins Willem-Alexanderpark 437! Dit royale 4-KAMER APPARTEMENT van 99m² op de 10e verdieping biedt een unieke woonbeleving. Je geniet hier van een lichte woon-/eetkamer van ca. 44m², een complete inbouwkeuken, nette sanitaire voorzieningen en drie slaapkamers. Het absolute hoogtepunt is echter het adembenemende uitzicht: vanuit de woonkamer en vanaf het balkon kijk je weids uit over de bossen van de Utrechtse Heuvelrug – elke dag weer een levend schilderij! Daarbij woon je hier niet alleen comfortabel, maar ook praktisch: alle dagelijkse voorzieningen, stations en uitvalswegen liggen binnen handbereik. Met energielabel C, volledig HR++ glas en een eigen berging combineert dit appartement gemak, duurzaamheid en een prachtige woonervaring. Kom het zelf beleven tijdens een bezichtiging en ontdek hoe bijzonder wonen hier kan zijn! Indeling Je krijgt toegang tot het appartementencomplex via een beveiligde gemeenschappelijke hoofdentree. Deze is voorzien van een videofooninstallatie, brievenbussentableau, liftinstallatie en een trappenhuis. Vervolgens bereik je via de lift of (voor de sportievelingen onder ons) de trap de 10e verdieping, waar zich op nummer 437 dit heerlijk ruime appartement bevindt. Achter de voordeur vind je de ruime entreehal. Deze is voorzien van een meterkast, videofooninstallatie en een praktische berg-/voorraadkast. Vanuit de hal heb je toegang tot de royale, Z-vormige woonkamer en de keuken. De gedeeltelijk open keuken is voorzien van een voorraadkast en een L-vormige inbouwkeuken met vanille/roomwitte fronten en een gemêleerd kunststof aanrechtblad. Je hebt hier de beschikking over een koelkast, magnetron, oven, keramische kookplaat, afzuigschouw, 1¼ spoelbak, close-in boiler en een vaatwasser. De Z-vormige woonkamer is voorzien van een deur naar het balkon en biedt niet alleen een fantastisch uitzicht, maar ook maar liefst 44m2 woonplezier! Vanuit de woonkamer krijg je toegang tot de tussenhal, waarvandaan de 3 slaapkamers, de badkamer, de toiletruimte en de inpandige berging bereikbaar zijn. De 3 slaapkamers hebben een oppervlakte van 12, 7 en 6m2. De grootste slaapkamer is voorzien van een deur naar het balkon en de kleinste slaapkamer van een kledingkast. De badkamer is ingericht met een wastafelmeubel en een inloopdouche met glazen scheidingsscherm en een regen- en handdouche. De wanden zijn betegeld met witte, gemarmerde wandtegels en op de vloer liggen blauwe plavuizen. De toiletruimte is voorzien van een toilet en een fonteintje; hier zijn de wanden betegeld met lichte, gemêleerde tegels en de vloer met blauwe plavuizen. In de inpandige berging vind je de aansluitingen voor de wasmachine en droger, de elektrische boiler (merk: Inventum / 80 liter / huur à € 15,43 per maand) en heb je nog prettig wat bergruimte tot je beschikking. Het balkon is vanuit de woonkamer en vanuit de grootste slaapkamer toegankelijk en hiervandaan heb je een prachtig weids uitzicht richting de bossen van de Utrechtse Heuvelrug. Door de ligging kun je hier in alle privacy van het buitenleven genieten en de situering op het westen zorgt ervoor dat je na een dag werken nog lekker van de namiddag- en avondzon kunt genieten. Het balkon is voorzien van 2 elektrische zonneschermen en op de vloer liggen sfeervolle decortegels. Afwerking De woonkamer, keuken, entreehal en tussenhal zijn voorzien van een nette laminaatvloer en in de 3 slaapkamers ligt tapijt. De wanden in de slaapkamers en de tussenhal zijn afgewerkt met behang en de woonkamer, keuken en entreehal zijn voorzien van glad gestuukte wanden en plafonds. Kenmerken Gebruiksoppervlakte: ca. 99m2 Gebouwgebonden buitenruimte: ca. 11m2 Externe bergruimte: ca. 8m2 Inhoud woning: ca. 322m3 Bouwjaar: ca. 1968 Servicekosten: € 207,35 per maand (excl. stookkosten) Oppervlakten Woon-/eetkamer: ca. 44m2 Balkon: ca. 11m2 Keuken: ca. 8m2 Slaapkamer I: ca. 12m2 Slaapkamer II: ca. 7m2 Slaapkamer III: ca. 6m2 Badkamer: ca. 2m2 Inpandige berging: ca. 2m2 Berging: ca. 8m2 Appartementencomplex Dit ruime 4-kamer appartement bevindt zich in een goed onderhouden appartementencomplex, dat onder andere is voorzien van een beveiligde hoofdentree, videofooninstallatie, brievenbussentableau, dubbele liftinstallatie en trappenhuis. Daarnaast is er een gemeenschappelijke tuin, fitnessruimte en fietsenstalling en beschikt ieder appartement over een eigen berging. In de directe omgeving van het gebouw zijn ruim voldoende openbare parkeermogelijkheden aanwezig. Omgeving Dit keurig onderhouden appartement ligt op korte afstand van zowel wijkwinkelcentrum De Ellekoot als het veelzijdige winkelcentrum van Veenendaal, dat een uitgebreid aanbod aan winkels, horecagelegenheden en (culturele) activiteiten te bieden heeft. Supermarkt Jumbo Huibers bevindt zich op slechts een paar minuten loopafstand. Ook treinstations Veenendaal-Centrum en Veenendaal-West zijn snel bereikbaar, evenals de autosnelwegen A12/A30 en A15, die via de nabijgelegen Rondweg-West eenvoudig aan te rijden zijn. Daarnaast vind je in de directe omgeving diverse scholen (zowel basis- als voortgezet onderwijs) en sportaccommodaties.

Hipoteca berekenen

€ 300.000

Coste del comprador (estimado): € 7.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 307.850

2,78%

Anualmente

%

€ 15.000

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 300.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, galerijflat (appartement)

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
12 woonlagen
Ubicado en
10e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
99 m²
Contenido
322 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
11 m²
Espacio de almacenamiento externo
8 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1968
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dubbel glas
Calefacción
Blokverwarming
Agua tibia
Elektrische boiler (huur)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk en vrij uitzicht
Rescate
Box
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
26-08-2025
Fecha de venta
14-10-2025

Características adicionales

  • Lift

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3905

Mapas de Google

Veenendaal en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Veenendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.

Inhabitantes

70.799

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 394.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.223

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Veenendaal
Año Inhabitantes
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Veenendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Nivel académico

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

8.354

Etiqueta C

8.320

Etiqueta B

5.401

Etiqueta D

2.259

Etiqueta E

1.833

Etiqueta G

1.497

Etiqueta F

1.367

Etiqueta A+

999

Etiqueta A+++

962

Etiqueta A++

716

Etiqueta A++++

77

Etiqueta A+++++

15

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Veenendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricidad: 3.160

Actividad empresarial en Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Número total de establecimientos empresariales: 9.020

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Veenendaal
Periodo Delitos
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Veenendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer viviendas in Veenendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.