Schalk Makelaardij
"Dé specialist in landelijk wonen & agrarisch o.g."
Ons kantoor is sinds 2000 gevestigd in Rijsbergen en aangesloten bij de NVM. Wij zijn gespecialiseerd in landelijk onroerend goed en hebben een team van elf ervaren collega’s die passie hebben voor het buitengebied. Onze kennis van de regio is diep geworteld, want we kennen het platteland als onze zak. We begrijpen de waarde van rust, ruimte en het ritme van dorpjes. Onze focus ligt op vrijstaande woningen en agrarische of bedrijfsmatig...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Schaluinen 4
5111HB Baarle-Nassau
€ 850.000 k.k.
€ 3.400/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 250 m²
- Perceeloppervlakte
- 1365 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Kerkakkerstraat 58
4891AH Rijsbergen
€ 385.000 k.k.
€ 3.929/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 393 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Warande 28
4891VE Rijsbergen
€ 750.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 146 m²
- Perceeloppervlakte
- 630 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Schaluinen 1 a
5111HB Baarle-Nassau
€ 942.500 k.k.
€ 5.095/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 185 m²
- Perceeloppervlakte
- 3900 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Vossendreef 64
4851BP Ulvenhout
€ 575.000 k.k.
€ 5.180/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 177 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Krauwelsgors 2
4772PE Langeweg
€ 750.000 k.k.
€ 6.048/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 124 m²
- Perceeloppervlakte
- 9000 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (74)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
74 reviews totaal
Funda
33 reviews op Funda
41 reviews op Google
-
Raadhuisstraat 62
8We zijn super goed geholpen met de verkoop van ons mooie huis. Fijne communicatie met alle medewerkers. Nogmaals bedankt team van Schalk makelaardij. Fam Peeters
-
Kleistraat 3
10Deze makelaar beheerst alle professionele facetten van het vak, meeste makelaars zijn professioneel onvoldoende en moreel onbetrouwbaar
-
St. Bernardusstraat 9
9Wij hebben het als zeer prettig ervaren met Bram en de assistenten. Heel goed contact en overleg o.a. via de app waardoor je direct op de hoogte bent van de stand van zaken.
-
Wielewaal 6
9Er was veel begrip voor mijn situatie en hier werd goed mee omgegaan. De verkoop van mijn huis is in een vlot tempo verlopen. Ik werd goed op de hoogte gehouden van alles. De makelaar heeft goed zijn best gedaan om ook de voorwaarden bij de verkoop van mijn huis goed af te stemmen met de kopers. Dit was voor mij ook belangrijk.
-
Linda Nouws
10 -
Bartelbaan 2
9We zijn tevreden hoe alles is aangepakt. Fijn contact, deskundig advies en de korte lijntjes in communicatie.
-
Jet Van Meel
10 -
Ettenseweg 35
7De kenis was voldoende, de begeleiding niet goed. Er waren vooraf duidelijke afspraken gemaakt, welke snel vergeten werden zodra er een bod binnen kwam.
-
Pastoor Bontestraat 18
10De woning was van onze overleden vader. Geen makkelijke periode voor ons maar de makelaar was betrokken, respectvol en professioneel. Dit gaf ons vertrouwen en we zijn dankbaar voor de goede begeleiding en samenwerking in deze moeilijke tijd.