Annet de Jong Makelaardij staat voor persoonlijkheid, betrokkenheid en kwaliteit. Met meer dan 50 jaar ervaring in de Friese markt begeleiden wij u bij de koop of verkoop van uw woning. Ons kantoor is gevestigd in het centrum van Sneek, maar we zijn bereid om u op te zoeken waar u zich ook bevindt. Wij geloven in een duidelijke, transparante benadering en geven uw opdracht de aandacht die u verdient. Als 3e generatie familiebedrijf hebb...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Nessenwei 16 C
8618NM Oosthem
€ 335.000 k.k.
€ 3.895/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Perceeloppervlakte
- 241 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Tramstrjitte 26
8771RS Nijland
€ 185.000 k.k.
€ 3.700/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 50 m²
- Perceeloppervlakte
- 60 m²
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Pinksterbloem 52
8607DZ Sneek
€ 525.000 k.k.
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 217 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Buorren 6
8641WV Rien
€ 245.000 k.k.
€ 4.298/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 57 m²
- Perceeloppervlakte
- 166 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Hoogend 16
8601AE Sneek
€ 745.000 k.k.
€ 3.016/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 247 m²
- Perceeloppervlakte
- 127 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Op 'e Romte 22
8551NX Woudsend
€ 265.000 k.k.
€ 2.524/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- 127 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (36)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
36 reviews totaal
Funda
27 reviews op Funda
9 reviews op Google
-
Jarichstrjitte 26
10Fijne makelaar, voor zowel verkoop als koop van een woning. Neemt de tijd voor het verhaal en zijn gastvrij op kantoor. Kortom geeft een fijn gevoel.
-
Hoofden 86
9De dames zijn erg fijn in het contact, ze geven goed advies. Wij hebben een fijne begeleiding bij aan -en verkoop gehad. Erg tevreden over Annet de Jong Makelaardij Sneek!
-
Meeuwenlaan 57
10Erg fijne makelaar! Contact verliep soepel, snel en we werden overal goed van op de hoogte gehouden.
-
Frittemaleane 65
9Service en begeleiding was heel goed geregeld goed overleg gehad Daardoor is de verkoop heel goed en snel gegaan
-
Ylostinslaan 44
10Vlotte communicatie via zowel mail, als app en telefoon. Daarnaast ook hele goede adviezen over de biedingen en tijdens de onderhandelingen.
-
1e Oosterkade 34
8Soepel en laagdrempelig, konden altijd contact opnemen met vragen. Fijne begeleiding bij de verkoop van onze moeder haar appartement.
-
Doniaweg 7
10Annet ( makelaar) en Marianne zijn 2 heel open en vriendelijke dames. Had gelijk bij de kennismaking een goed gevoel, en dat gevoel was juist. Goeie contacten en goed geïnformeerd het hele proces van verkoop.
-
Lantingawerf 16
8Snel en informeel contact. Verkoop van de woning verliep soepel en vlot. We zullen we makelaar aanraden bij anderen.
-
Johan Willem Frisostraat 2
10Wij zijn erg tevreden over de begeleiding bij de verkoop van ons huis. Het contact verliep prettig, met korte lijntjes waardoor we altijd snel antwoord kregen op onze vragen. De makelaars weten duidelijk waar zij mee bezig zijn en hebben ons voorzien van goed en eerlijk advies gedurende het hele proces. Alles is professioneel en soepel verlopen. Zeker een aanrader!