Essentieel Wonen Makelaars
"Voor eerlijke en transparante begeleiding!"
Essentieel Wonen Makelaars is actief in de regio 's-Hertogenbosch, met name Rosmalen en Vught, en in de regio Oisterwijk, waar onder andere Haaren en Helvoirt tot de werkveld behoren. Het kantoor biedt een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, verhuur, aankoop en aanhuur van woningen en bedrijfsruimtes. Bovendien specialiseert het zich in buitenlands vastgoed, monumenten en agrarisch landbouwgrond. Met een sterke focus op transp...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Burgemeesters Godschalxstraat 64
5236AC 's-Hertogenbosch
€ 535.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 268 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Piet Slagerstraat 13
5213XN 's-Hertogenbosch
€ 369.500 k.k.
€ 3.770/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 143 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Moleneindplein 4 A
5262CW Vught
€ 279.500 k.k.
€ 6.076/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 46 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Columbusstraat 23
5223RH 's-Hertogenbosch
€ 415.000 k.k.
€ 4.415/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Belversestraat 27 a
5076PV Haaren
€ 950.000 k.k.
€ 4.897/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 194 m²
- Perceeloppervlakte
- 1095 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Cevenneshof 7
5627CM Eindhoven
€ 389.500 k.k.
€ 4.693/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- 217 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (80)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
80 reviews totaal
Funda
21 reviews op Funda
59 reviews op Google
-
Reitselaan 61
10Een goede marktkennis en vlotte communicatie. Deze makelaar heeft goed onderhandeld en is assertief en attent.
-
Visstraat 34
9Ik had al eerder panden via hem verkocht, met veel succes en gemak. Zeer prettige persoon om zaken mee te doen. No-nonsense.
-
Paukenlaan 113
10Het contact met Essentieel Wonen is heel erg goed verlopen. Al regelmatig hebben we zaken gedaan met Bas van Essen en zijn team en daar ze we meer dan tevreden over. Bas geeft eerlijk advies, is duidelijk in zijn visie en bovenal een prettig persoon om mee samen te werken.
-
Koningstraat 1
8Fijn contact met Bas, hij stond altijd voor ons klaar met advies. Hij heeft ons ook goed geadviseerd met de koop van onze volgende woning.
-
Westwal 14
10Echt een top begeleiding door Essentieel wonen. Bas is zeer vakkundig en komt afspraken stipt en correct na. Een zeer fijne ervaring in deze bemiddeling met een uitstekend resultaat.
-
Burg. Panisstraat 15
9Niets anders dan Lof over Bas van Essen. Hij is kundig, vriendelijk, bereikbaar, snel, zegt wat hij denkt, zorgt voor een goede prijs van het huis. Kan niets bedenken wat ik zou zeggen als opmerking. Ik hoop nooit meer te gaan verhuizen, anders weer met Bas... :) groetjes Steffie
-
Boekweit 6
10Het contact met de makelaar verliep soepel en hij was altijd goed bereikbaar. Hij heeft de bezichtiging en aankoop in goede banen geleid en is daarbij erg vakbekwaam en deskundig te werk gegaan.