In Hoogeveen staat CORPOwonen voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Wij combineren kennis van de regio met een klantgerichte aanpak om jou te helpen bij het vinden of verkopen van woningen. Onze ervaring zorgt voor een rustige en doelgerichte zoek- of verkoopproces. Wij specialiseren ons in zowel de verkoop als de verhuur van woningen en bieden een breed aanbod in de regio. Onze professionals zijn geaccrediteerd met Vastgoed...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Heuvelbrink 109
4812GR Breda
€ 397.500 k.k.
€ 3.369/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 143 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Mathenesserweg 173 D
3027HR Rotterdam
€ 330.000 k.k.
€ 4.342/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Deensestraat 53 C
3028GD Rotterdam
€ 320.000 k.k.
€ 3.077/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Admiraalsplein 49
3317BB Dordrecht
€ 280.000 k.k.
€ 3.182/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Speedwellstraat 356
3029BL Rotterdam
€ 252.875 k.k.
€ 3.612/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 70 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Klaprooslaan 93
3053DL Rotterdam
€ 275.000 k.k.
€ 4.435/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 62 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (56)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
56 reviews totaal
Funda
49 reviews op Funda
7 reviews op Google
-
Radek Kargul
2De eerste keer werd de bezichtiging geannuleerd en de tweede keer was de afspraak 1 uur te laat zonder dat ik het wist totdat ik zelf belde - nooit meer
-
Albertistraat 32
9het contact verliep goed. Er werd snel gereageerd of mijn vragen en goed uitleg gegeven. We konden snel overgaan tot het leveren van de woning en dat is voor mij erg fijn.
-
Bonn en Meeswerf 255
9Het contact verliep snel en duidelijk met de makelaar. Wij hebben in overleg de woning geleverd gekregen. Wij zijn er blij hoe lales is gelopen
-
Dawid Srokowski
8Ze hebben huizen in goede prijzen beschikbaar, top als je wilt geen bullshit van makelaar luisteren. Heb ik zelfs sleutels voor tweede bezichtiging voor weekend gekregen. Het is beetje andere ding dat gewoone makelaar, dus moet je weten wat te verwachten. Kan beter? Jawel. Is erg slecht? Nee.
-
Heer Bokelweg 46
9Het contact met de makelaar verliep vrij vlot en alles was duidelijk wat ik kon verwachten. Daarnaast heb ik de woning snel over kunnen nemen. Eindinspectie verliep ook vrij snel.
-
Millinxstraat 104 B
9Het citact verliep erg vlotjes en de makelaar was duidelijk hoe de woning werd verkocht. De oplevering kon vrij snel plaatsvinden en daar heb ik verder niets op aan te merken.
-
Blaauwstraat 100
9De verkoop van de woning verliep vrij vlot.De afspraken die zijn gemaakt waren helder en duidelijk.Transport kon snel plaatsvinden.Ik ben er blij met mijn woning