ten Hag makelaarsgroep Almelo
"Dé partner in Almelo"
ten Hag Makelaarsgroep Almelo is een toonaangevende makelaar in Oost-Nederland met vestigingen in meerdere steden. Wij bieden een breed aanbod op het gebied van onroerend goed en financiële dienstverlening, van verkoop tot beleggingen. Onze expertise ligt in zowel woning- als bedrijfsmakelaardij, met aandacht voor alle stappen van kopen tot verkopen. Wij zijn gespecialiseerd in verkoop, aankoop, huur en verhuur van woningen en nieuwbouw...
Actueel woningaanbod
-
- Onder bod
Planthofsweg 3 a
7601PH Almelo
€ 489.500 k.k.
€ 3.765/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 333 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Ootmarsumsestraat 374
7603AW Almelo
€ 260.000 k.k.
€ 3.333/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Perceeloppervlakte
- 226 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Palet 20
7606GZ Almelo
€ 395.000 k.k.
€ 3.038/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 173 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Schierstins 28
7608XX Almelo
€ 319.500 k.k.
€ 2.536/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 147 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Briljantstraat 8
7601HA Almelo
€ 375.000 k.k.
€ 3.348/m²
A++++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 157 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Kuipersdijk 100
7512CK Enschede
€ 225.000 k.k.
€ 2.102/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (29)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
29 reviews totaal
Funda
21 reviews op Funda
8 reviews op Google
-
Briljantstraat 8
9Zeer goede ervaringen gehad met onze makelaar. Altijd goed te bereiken en zeer snel met reacties. Ze hadden goed verstand van de lokale markt en wij hebben het gehele proces het gevoel gehad dat wij goed werden ondersteund.
-
Sibculoseweg 61
8Goed contact gehad bij verkoop en goede begeleiding en advies. Gehele proces verliep zonder problemen.
-
Zeven Bosjes 34
9Prettig contact. Alles helder en vlot geregeld. Frisse kijk op hoe een huis te verkopen. Ik beveel deze makelaar aan.
-
Zeven Bosjes 123
9Zeer prettig contact met Jordy voor de verkoop van het appartement. Persoonlijk, kundig, no nonsense. Korte lijntjes, goede binnendienst en contacten (fotograaf ed). Neemt de tijd en is reëel.
-
Windmolenbroeksweg 57
10Jordy heeft mij super goed geholpen. Ik heb goed advies gekregen voor de verkoop en ik werd goed op de hoogte gehouden. Alles is snel en soepel verlopen.
-
Vossenbeldsstraat 12
10Het contact tussen Ten Hag Almelo en ons ging zonder problemen. Jordy was altijd bereikbaar bij vragen en heeft hierbij uitstekend geholpen. Bedankt voor de snelle verkoop van onze woning!
-
De Ruiter 10
9Het contact met de makelaar Jordy Bruinsma en de binnendienst liep soepel en vertrouwd. De gehele route van voorbespreking, voorbereiding, en verkoop is zeer naar wens verlopen. Ik kan Ten Hag Almelo van harte aanbevelen