Makelaar Broex
"Uw NVM makelaar in Bemmel en omgeving!"
Welkom bij Makelaar Broex, uw betrouwbare partner in de makelaardij in Bemmel en omgeving. Sinds 1999 staat Raf Broex voor kwaliteit, transparantie en persoonlijke benadering. Wij specialiseren ons in de verkoop, aankoop en taxaties van woonhuizen. Door bewust met een beperkt aantal opdrachten te werken, zorgen wij voor een optimale service en directe communicatie. Onze ervaring van meer dan 22 jaar in dorp én stad geeft ons de nodige k...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Dijkstraat 61
6681VW Bemmel
€ 415.000 k.k.
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 171 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Grote Molenstraat 25
6661DC Elst
€ 379.500 k.k.
€ 4.685/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- 202 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Sint Walburg 1
6671AT Zetten
€ 650.000 k.k.
€ 3.892/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 167 m²
- Perceeloppervlakte
- 1050 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Oostervelden 65
6681WR Bemmel
€ 510.000 k.k.
€ 3.542/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 144 m²
- Perceeloppervlakte
- 319 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Domakkerstraat 15
6685AZ Haalderen
€ 350.000 k.k.
€ 3.535/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 99 m²
- Perceeloppervlakte
- 364 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Rubinettestraat 8
6515EL Nijmegen
€ 690.000 k.k.
€ 5.476/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 308 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (25)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
25 reviews totaal
Funda
22 reviews op Funda
3 reviews op Google
-
Oostervelden 65
10Dankzij Raf hebben wij ons huis snel verkocht. Hij is zeer vakkundig. Wij bevelen Raf aan als makelaar.
-
Goeman Borgesiusstraat 54
9Heel fijn geholpen met de verkoop van ons huis. Prettig en laagdrempelig contact. Wij zijn tevreden!
-
Molenweg 203
10Raf is een fijne makelaar! Vooraf aan de verkoop is hij een aantal keer langsgekomen om het proces samen goed door te nemen, wat mij een fijn gevoel gaf. Hij is altijd goed bereikbaar en erg vakkundig.
-
Poeldrik 3
9Zeer vertrouwd, behulpzaam, bekwaam. Stond altijd klaar om advies te geven. Uitleg en tips in makkelijke taal.
-
Aldenhof 5327
9Een zeer open en duidelijk gesprek over de te volgen strategie. In eerste instantie dacht ik dat makelaar Broex te laag begon met de vraagprijs maar kreeg binnen een week een mooi bod van een koper. De vorige makelaar had na twee weken nog geen bezichtigingen geregeld die een bod uitbracht. Wij zijn tevreden.
-
de Halden 49
9Vanaf het eerste contact met Raf overtuigd dat hij voor ons de juiste makelaar is om onze woning te verkopen. Door zijn prettige omgang, kennis en kunde van de makelaardij hebben wij geen moment getwijfeld. Broex Makelaardij is een lokale makelaar, leest de markt haarfijn en geeft maatwerk advies, afspraak = afspraak, duidelijke communicatie vanaf het eerste contact tot na de verkoop. Kortom, zeer tevreden over de dienstverlening en is Broex Makelaardij een echte aanrader! …