Homan Makelaardij staat voor u in Nijmegen en omstreken klaar met geduld, expertise en passie voor de woningmarkt. Sinds 1998 helpen we huiseigenaren en kopers met vertrouwen en transparantie. Onze lokale kennis van de regio zorgt ervoor dat we u beter kunnen begeleiden bij elke stap van het kopen of verkopen van een woning. Wij bieden dienstverlening in verkoop, aankoop en taxaties. Onze werkwijze is gericht op resultaat, met aandacht...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Oude Graafseweg 186
6543PX Nijmegen
€ 480.000 k.k.
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 566 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Palmstraat 40
6542JZ Nijmegen
€ 535.000 k.k.
€ 4.534/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 122 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Hegdambroek 1315
6546VJ Nijmegen
€ 410.000 k.k.
€ 3.306/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 124 m²
- Perceeloppervlakte
- 153 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Tolhuis 1307
6537MR Nijmegen
€ 429.000 k.k.
€ 3.064/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 160 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hatertseweg 235
6533AH Nijmegen
€ 595.000 k.k.
€ 5.613/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- 510 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Spijkerhofplein 43
6538SR Nijmegen
€ 375.000 k.k.
€ 3.750/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (76)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
76 reviews totaal
Funda
55 reviews op Funda
21 reviews op Google
-
Heeskesacker 1303
9Zeer goed geholpen, helder en duidelijk, goede adviezen en prettig contact. Verkoop is naar volle tevredenheid zowel qua proces als opbrengst verlopen.
-
Zellersacker 1407
10Super fijn geholpen! Heel goed en snel contact. Duidelijke informatie en begeleiding. Heel flexibel in contact.
-
Meijhorst 1220
10Hele goede makelaar, altijd op tijd, heeft zichzelf aan de afspraken gehouden. Als je hem belt dan neemt hij altijd tijd voor je.
-
Tolhuis 4217
9Zoals reeds eerder in het verleden ervaren is de samenwerking met de heer Sjaak Homan uitstekend. Een echte professional met kennis van zaken die zijn uiterste best doet een deal voor beide partijen aantrekkelijk te maken.
-
Ruben
10Homan had een fijne, persoonlijke communicatie en aanpak. Omdat ik snel moest handelen in verband met de koop van een nieuwe woning, was het belangrijk dat er direct werd meegedacht. Homan speelde hier snel en kundig op in. Al met al een top ervaring, absoluut een aanrader!
-
Willie Jansen
10 -
Muriel vd Berg
10Erg goede makelaar! Veel kennis en ervaring in de wijk, fijne en goede communicatie. Handelt snel, naar wens en is flexibel bereikbaar. Top!
-
Hillekensacker 1416
9Hij was vriendelijk en antwoordde altijd goed wanneer we vragen hadden. Hij deed altijd zijn uiterste best voor ons :)
-
Voorstadslaan 242 A
10Makkelijk en snel contact, zeer deskundig advies en denkt met je mee, hele prettige verkoop! Bedankt Sjaak!