Hendriks Makelaardij Nijmegen
"Alles in huis voor jouw ideale thuis!"
Bij Hendriks Makelaardij staat het verschil maken centraal. Wij bieden een persoonlijke aanpak met kwaliteit, waarbij we je van A tot Z ondersteunen bij de aankoop of verkoop van een huis. Bovendien staan wij voor je klaar op het gebied van hypotheken en verzekeringen. Met alle expertises onder één dak kunnen we snel schakelen, waardoor je van onze stapelkorting kunt profiteren. Onze dienstverlening is volledig digitaal, maar we zijn al...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Klinkerstraat 3
5361GV Grave
€ 435.000 k.k.
€ 3.321/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 65 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Karbouwstraat 53
6532AX Nijmegen
€ 340.000 k.k.
€ 4.722/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Zwaluwstraat 36
6541NT Nijmegen
€ 365.000 k.k.
€ 4.451/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Nassaustraat 36
6576BS Ooij
€ 525.000 k.k.
€ 3.804/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 138 m²
- Perceeloppervlakte
- 310 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Van Cranenborchstraat 41
6525BM Nijmegen
€ 600.000 k.k.
€ 5.085/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 142 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Onder bod
Plein 1944 1944 A
6511JG Nijmegen
€ 400.000 k.k.
€ 6.667/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 60 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (59)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
59 reviews totaal
Funda
19 reviews op Funda
40 reviews op Google
-
Groesbeeksedwarsweg 153
10Erg fijn en makkelijk contact. Goed geholpen tijdens mijn zoektocht naar een woning met snel succes.
-
Ton Vogel
10Sarah, Cornelie en Maurice; wat een toppers! Ontzorgen in het hele proces van kennismaking tot de snelle succesvolle verkoop van onze woning. Bedankt namens ons!
-
De Dakkapelbemiddelaar
10Super fijn in de communicatie en alles tot in de puntjes geregeld, Bedankt voor de fijne samenwerking. Familie Vos
-
Scholenhof 59
9Prima en prettig contact, er was een goede en duidelijke communicatie en bemiddeling. Verkoopdossier ook handig
-
Sluiskamp 3218
8contact met makelaar is prima. deskundig en correct. kan hen beide aan iedereen aanbevelen. zijn heel tervreden.
-
Lankforst 2960
10Gewoon een echte aanrader als je je woning wilt verkopen in Nijmegen. Een makelaar die weet wat er speelt in de omgeving. Het filmpje wat er gemaakt is, is gewoon echt top.
-
John Troost
2Bod gedaan op een huis dat zij aanboden, zowel telefonisch en ook nog bevestigd via Email. Een week lang niks gehoord, maar na een week zag ik op Funda dat de woning 'onder bod' was. Maar even gebeld of ik dat was, maar er werd verteld dat de woning zelfs al verkocht was door de receptioniste. Vond ik een beetje een rare situatie. Je mag toch verwachten dat je in ieder geval een afwijzing oid krijgt. Ik zou dezelfde dag nog terug gebeld worden door de makelaar. 3 dagen later nog steeds niks gehoord. Oftewel: na een bod hoor je gewoon niks meer van deze makelaar en is een woning zonder bericht verkocht.