Makelaardij Van de Laar staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in Sint-Oedenrode en de directe omgeving. Onze nadruk ligt op samenwerking, zowel met onze klanten als binnen het team. Met een energieke en gepassioneerde werklust helpen we je bij het vinden van de juiste woning of het verkopen van jouw huidige huis. Onze kennis en ervaring zijn opgedaan in jaren van werken binnen de woningbranche, waarbij we altijd geïnter...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Populier 31
5682GH Best
€ 425.000 k.k.
€ 5.183/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- 156 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hoogstraat 15 01
5462CW Veghel
€ 350.000 k.k.
€ 4.930/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 71 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Verwestraat 18
5491BZ Sint-Oedenrode
€ 569.000 k.k.
€ 5.269/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 346 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Dr. Knippenberghof 35
5709EH Helmond
€ 399.000 k.k.
€ 4.113/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 195 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Den Dubbelen 5
5466RL Veghel
€ 880.000 k.k.
€ 5.570/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 158 m²
- Perceeloppervlakte
- 3465 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Eerschotsestraat 94
5491AD Sint-Oedenrode
€ 520.000 k.k.
€ 4.407/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 350 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (45)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
45 reviews totaal
Funda
15 reviews op Funda
30 reviews op Google
-
Hoogstraat 15 06
10Wij zijn ontzettend tevreden over de begeleiding door makelaars Marije-Ellen en René. Vanaf het eerste contactmoment tot en met de verkoop zijn we professioneel, deskundig en vooral ook prettig geholpen. De communicatie was helder en snel, en we werden gedurende het hele proces goed op de hoogte gehouden. Wat we vooral hebben gewaardeerd, is hun betrokkenheid en persoonlijke aanpak. Ze dachten echt met ons mee en gaven eerlijk en realistisch advies, wat ons veel vertrouwen gaf. …
-
Hendrik van Hamontstraat 52
10Via vrienden geattendeerd op makelaardij van de Laar. Zeer professionele makelaar met kennis van zaken. De planning was strak en duidelijk, en afspraken werden altijd nagekomen. De communicatie verliep prettig en efficiënt. Absoluut een aanrader.
-
Oude Dijk 40
10Het contact verliep erg snel, soepel en makkelijk. René nam ons mee in het proces en was flexibel en zeer deskundig.. Ons huis is binnen enkele weken verkocht. Wij zijn uitermate tevreden.
-
Maya van Maarschalkerweerd
10(Ik plaats deze recensie namens mijn vader Hans) Een huis aangekocht via van de Laar. Wat heel erg opviel was de persoonlijke benadering en de snelle reacties. Ik ben zeer tevreden over het contact met Rene en zijn collega's! Heel erg fijn contact gehad 👍🏻
-
Dahliastraat 14
10Fijne makelaar. Toen ik een makelaar ging zoeken vroeg ik om een offerte te mailen en niet te bellen, had hier geen zin in. Niemand luisterde alleen rene Hij nam mee serieus en stuurde netjes en mail. Zo begon ons contact. Je weet ik meteen waar je aan toe bent. Alles handelt hij snel af. Goede begeleiding met de verkoop van ons huis. Kortom rene is een fijne man om mee te communiceren. We raden hem zeker aan.