Oldenkotte
"Al 100 jaar uw makelaar in Tilburg"
Makelaars- en Assurantiekantoor Oldenkotte staat sinds 1924 voor betrokkenheid, deskundigheid en betrouwbaarheid. Door vier generaties is de naam Oldenkotte in Tilburg geworden een symbool van kwaliteit en vertrouwen. Wij bieden begeleiding op het gebied van aankoop en verkoop van woningen, bedrijfspanden en ruimtes. Onze ervaring zorgt voor een helder beeld van de markt en maakt het mogelijk om complexe onroerendgoedzaken met zekerheid...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Magentahof 1
5044SN Tilburg
€ 495.000 k.k.
€ 4.806/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 103 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Corellistraat 7
5049EE Tilburg
€ 149.500 k.k.
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- —
- Perceeloppervlakte
- 108 m²
- Slaapkamers
- —
-
- Verkocht
Dirigentenlaan 9 b
5049EA Tilburg
€ 279.500 k.k.
€ 3.678/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Oerlesestraat 214
5025DE Tilburg
€ 369.500 k.k.
€ 2.323/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 159 m²
- Perceeloppervlakte
- 190 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht onder voorbehoud
Dirigentenlaan 7 b
5049EA Tilburg
€ 289.500 k.k.
€ 3.809/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Adrianus Loefflaan 10
5081SH Hilvarenbeek
€ 775.000 k.k.
€ 4.813/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 161 m²
- Perceeloppervlakte
- 1030 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (18)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
18 reviews totaal
18 reviews op Google
-
Dennis 013
2 -
Mohammed Aslan
2Slechte communicatielijnen en bedrog. Spreekt alleen telefonisch of in het echt af en wil niets zwart op wit hebben. Let er op als je hier gaat huren.
-
Mario
2Slechte service. Vragen worden maar half of helemaal niet beantwoord. Vooral niet als het vragen zijn die voorgelegd moeten worden bij de koper.
-
Michar Peppenster
10Kantoor met ervaring van jaren en dat merk he
-
arthur janssen
10Betrouwbaar! Gevestigde naam! No nonsense mentaliteit.
-
Francis Nooijens
6Staat ineens voor de deur dat mijn camera weg moet daarna door Kevin niet normaal te woord gestaan
-
Richard Hempelman
2Reageren niet als VVE beheerder.
-
Kees Boomstengel
2 -
Johan Van Ostaijen
2Ze zijn niet erg snel met terug bellen
-
Dennis van de Graaf
10Uitstekende begeleiding bij de verkoop van ons huis. Snelle en duidelijke antwoorden bij vragen. Realistisch en professioneel advies, kortom, een kantoor om aan te raden!
-
Glenn Smolders
10Top bedrijf! korte lijnen. eerlijk advies en jan is een toffe vent
-
Aart Beerens
8 -
Brigitte Brok
10Een goeie makelaar en goeie service
-
Dragasanu I.
10 -
John Schouten
10Al jaren hebben wij hier de meeste verzekeringen en onze hypotheek ondergebracht. Als ik hier binnen loop heb ik meer dan alleen het gevoel dat ik klant ben.
-
Jesper den Otter
8 -
Tim van Iersel
10 -
Sylvia S
2Aantal jaren geleden ging een mondeling gesloten overeenkomst voor koop woning niet door, zogenaamd omdat de verkoper geen goed gevoel had. Later bleek in de tussentijd zich een tweede bieder te hebben gemeld en een hogere prijs te hebben geboden. Deze makelaar heeft zich niet gedistantieerd van de betreffende partij en gaf aan hier zogenaamd geen invloed op te hebben. Wat mij betreft geen makelaar die zich aan zijn woord houdt en hebben ons sindsdien ver van ze gehouden.