NET Makelaars Haarlem
NET Makelaars Haarlem is een gevestigd makelaarskantoor met diepgaande kennis van de huizenmarkt in Haarlem en omstreken. Wij zijn verankerd in de regio en geëngageerd bij het realiseren van betrouwbare, transparante transacties. Onze focus ligt op persoonlijke aandacht en professionele ondersteuning, zodat u zich volledig kunt richten op uw woonwensen. Wij bieden diensten in verkoop, aankoop en taxatie, met een werkwijze die gericht is...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Ben Viljoenstraat 11 RD
2021AA Haarlem
€ 550.000 k.k.
€ 5.612/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Jo Sterckstraat 66
2036AJ Haarlem
€ 380.000 k.k.
€ 5.135/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 74 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Van Zeggelenstraat 60
2032WJ Haarlem
€ 475.000 k.k.
€ 5.398/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Aangekocht
Van Egmondstraat 25
2024XL Haarlem
€ 589.000 k.k.
€ 5.556/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Aangekocht
Paul Krugerstraat 41 D
2021XM Haarlem
€ 595.000 k.k.
€ 6.329/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Leidsestraat 15
2013XE Haarlem
€ 485.000 k.k.
€ 5.105/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- 100 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (43)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
43 reviews totaal
Funda
32 reviews op Funda
11 reviews op Google
-
Coltermanstraat 10 ZW
10Roxanne was vriendelijk en communiceert effectief. Ik ben heel tevreden over de samenwerking. Reageert snel op mijn vragen. Ook in het weekend.
-
Paul Krugerstraat 41 G
10All was perfect and exactly how I would expect. Agents helped me a lot also explaining details which I didn't know as not the local one.
-
Vosmaerstraat 80
10Ik ben zeer tevreden over Frans van Net Makelaars. Dankzij zijn scherpe onderhandeling heb ik een huis gekocht onder de vraagprijs in deze markt en daarmee wel genoeg budget beschikbaar weten te houden voor de benodigde verbouwing.
-
Engelenburg 191
10Contact met de makelaar verliep vlekkeloos. Verstand van zaken en onwijs fijn behandeld. Onwijs tevreden!
-
Jan van Walréstraat 10
10Frans, Roxanne en Roos van NET Makelaars Haarlem hebben ons zeer goed geholpen met de verkoop van ons huis. Zij hebben hun expertise ingezet om het huis verkoopklaar te maken, het in de markt te zetten, de begeleiding rondom bezichtigingen en biedingen, tot en met uiteindelijk de overdracht van ons huis aan de koper. Binnen elk onderdeel van het proces waren zij goed bereikbaar en boden zij ons altijd professionele begeleiding en advies.
-
Meeuwenstraat 91
10Erg blij met de makelaar. Altijd behulpzaam en meedenkend met mijn persoonlijke situatie en wensen. Geeft heel eerlijk advies en is altijd beschikbaar voor vragen en helpt met het regelen van alles wat nodig is.