Appel en Fris Makelaars
Appel en Fris Makelaars is een middelgroot kantoor dat zich richt op de verkoop en aankoop van woningen in Haarlem en omstreken. Onze medewerkers zijn jong, enthousiast en gedreven om klanten te helpen met hun woningwens. We leggen graag uit hoe we kunnen bijdragen aan een succesvolle koop of verkoop. Onze website en deze profielpagina geven een overzicht van ons aanbod, maar ook van de manier waarop we met klanten omgaan. Door onze ene...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Frankrijklaan 19
2034BB Haarlem
€ 375.000 k.k.
€ 4.573/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Elzenplein 60
2023NJ Haarlem
€ 625.000 k.k.
€ 6.720/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- 78 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Da Costalaan 15 A
1985AJ Driehuis NH
€ 495.000 k.k.
€ 5.380/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Poststraat 10
2042HA Zandvoort
€ 295.000 k.k.
€ 8.429/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 35 m²
- Perceeloppervlakte
- 56 m²
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht onder voorbehoud
De Wijzend 172
1474PK Oosthuizen
€ 415.000 k.k.
€ 3.242/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 138 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Hunzestraat 5
2025RA Haarlem
€ 625.000 k.k.
€ 5.787/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 85 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (31)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
31 reviews totaal
Funda
18 reviews op Funda
13 reviews op Google
-
Transvaalstraat 4 ZW
8Yde is een heel fijn persoon als makelaar die goed met je meedenkt, flexibel is en het traject goed begeleidt. Een aanrader!
-
A.L. Dyserinckstraat 76
10Het was heel fijn en snel schakelen met Yde. Vanaf het moment dat wij een woning hadden gezien en gevraagd hadden of hij met ons mee wilde tot het moment van verkopen van onze woning. Yde is heel makkelijk in de omgang, maakt graag en praatje en hierdoor ook een fijne makelaar om je huis te verkopen.
-
Prévinairestraat 114
10Yde van Appel&Fris is een zeer kundige en eerlijke makelaar. Hij is altijd bereikbaar en heeft onze woning snel verkocht. Ik raad iedereen hem aan. Hartstikke bedankt!
-
Joan Melchior Kemperstraat 68 H
10Amazing services with Yde - going above and beyond to make sure that everything would go well - his experience and recommendations were spot on and the process was smooth. We were very happy with the overall experience.
-
Lien Gisolfstraat 10
10Yde en Leonie zijn een goed team en communiceren vlot en duidelijk. Het traject van aankoop en verkoop en de persoonlijke begeleiding is bijzonder plezierig verlopen. Van harte aanbevolen!
-
Papentorenvest 32
9alles verliep snel en duidelijk, de makelaar was goed bereikbaar en ook handig: hij schiet bepaalde kosten voor
-
Veldlaan 14
8Vind ik een moeilijke vraag. Een eerlijk maar positief geformuleerde evaluatie te geven van de situatie of prestatatie. Alles ging eigenlijk goed met soms wat minder succesvolle aspecten . Ons huis is in minder dan 1 maand verkocht ,that is what matters.