In Etten-Leur staat vanDaan Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een sterke focus op de regio, biedt het kantoor gerichte oplossingen voor zowel kopers als verkopers. De belofte is duidelijk: transparantie, expertise en een persoonlijke aanpak. VanDaan biedt diensten in verkoop, aankoop en financieel advies. Met een gerichte werkwijze en ervaring in monumenten, wordt elke klant serieus genomen. Het kantoor i...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Nachtegaal 46
4872WB Etten-Leur
€ 399.000 k.k.
€ 3.270/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 136 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Pomeranusstraat 1
4871XC Etten-Leur
€ 450.000 k.k.
€ 3.435/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 209 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Moerlaken 12
4871JN Etten-Leur
€ 699.000 k.k.
€ 4.569/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 153 m²
- Perceeloppervlakte
- 389 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Lange Brugstraat 33
4871CL Etten-Leur
€ 1.250.000 k.k.
€ 3.406/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 367 m²
- Perceeloppervlakte
- 895 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Vondellaan 45
4873EK Etten-Leur
€ 389.000 k.k.
€ 3.890/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 184 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Lange Brugstraat 49
4871CM Etten-Leur
€ 499.000 k.k.
€ 2.446/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 204 m²
- Perceeloppervlakte
- 511 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (35)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
35 reviews totaal
Funda
25 reviews op Funda
10 reviews op Google
-
Guido Gezellelaan 16
10De verkoop van ons huis via Daniëlle, vanDaan Makelaardij, verliep soepel en voorspoedig. Het hele proces was erg verzorgd met duidelijke en prettige communicatie. Ik zou deze makelaar zeker aanbevelen!
-
Pastoor van Weesstraat 23
10Vandaan Makelaardij heeft mij 6 jaar geleden geholpen met de aankoop van de woning. Nu, 6 jaar later, is de woning weer goed en snel verkocht. Het contact verliep soepel en ik werd goed op de hoogte gehouden. Ik zou Vandaan Makelaardij zeker aanraden!
-
Hazebroekstraat 24
10Vanaf het eerste gesprek voelde het gelijk goed om mijn huis door vanDaan makelaardij te verkopen. Toen ik zover was om te verkopen, ging het allemaal heel soepel. Bij vragen kon ik altijd appen of bellen en kreeg ik snel reactie. Dit resulteerde in een mooie verkoopprijs.
-
Keenseweg 79
10Goede, vriendelijke en flexibele makelaar met oog voor detail. Goede begeleiding, kundig en goed bereikbaar. Kan niet beter.
-
Schipperstraat 52
9Zeer deskundige en enthousiaste makelaar die graag met je meedenkt. Er zijn goede gesprekken gevoerd.
-
Haansberg 24
10Wij zijn heel tevreden over hoe het allemaal gelopen is. Het was een heel prettig contact met Danielle. Ze is open, representatief en eerlijk. Daarnaast was de tijd ( zelfs op zaterdagen) die ze voor ons nam was heel erg fijn. We zouden iedereen Daan makelaardij aanraden.