REMAX Dè Makelaar in Roermond staat voor betrouwbare en persoonlijke begeleiding bij het kopen of verkopen van uw woning. Onze makelaars combineren ondernemerschap met lokale marktkennis en werken als zelfstandig ondernemers om uw woning succesvol op de markt te zetten. Ze geven 100% aandacht aan elke klant en zijn altijd bereikbaar, ook buiten kantooruren. Met maandelijks ruim 50.000 unieke bezoekers op onze website en de ondersteuning...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Roermondseweg 82
6081NW Haelen
€ 395.000 k.k.
€ 3.292/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 1240 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Rijksweg Zuid 78
6102XZ Echt
€ 485.000 k.k.
€ 1.010/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 480 m²
- Perceeloppervlakte
- 650 m²
- Slaapkamers
- 9
-
- Verkocht
De Peel 13 j 108
6097NL Heel
€ 65.000 k.k.
€ 1.857/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 35 m²
- Perceeloppervlakte
- 218 m²
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Wal 6
5944AW Arcen
€ 335.000 k.k.
€ 2.991/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 220 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Boonstraat 9
6082AV Buggenum
€ 295.000 k.k.
€ 2.633/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 160 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Maria van Bourgondiëstraat 16
6137HP Sittard
€ 379.500 k.k.
€ 2.750/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 138 m²
- Perceeloppervlakte
- 232 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (18)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
18 reviews totaal
Funda
15 reviews op Funda
3 reviews op Google
-
Barnsteenlaan 63 1
10Het contact verliep heel goed. Duidelijke informatie en goede begeleiding, waardoor ik snapte wat er allemaal bij komt kijken. Bovendien zeer snelle reactie als ik vragen had. Vriendelijk en veel service. Voelde me op m'n gemak en had er alle vertrouwen in en dat is ook uitgekomen!
-
Pannesheuvel 17
10Een bijzonder fijne makelaar Denkt heel erg mee en is behulpzaam. Heeft veel kennis en ervaring Zeer aan te bevelen.
-
Schoolpad 52
10Rémy is heel betrokken en luistert met aandacht. De begeleiding en informatie is zeer goed en het contact is heel prettig.
-
Eindstraat 17
9Snel Vriendelijk Correct Komt afspraken na Regelt alles goed Steekt veel energie erin Helpt ook potentiële kopers
-
Schoolpad 50
10Persoonlijke begeleiding, en perfecte en persoonlijke aanpak na Wens van klant. Wij zijn super tevreden en hebben nu voor de 2 de keer remax gekozen!
-
Kapellerlaan 36 A2
8Perfecte begeleiding tijdens de verkoop. Kort en duidelijk advies. Zeer vriendelijk in benadering naar geïnteresseerden in de woning.
-
Rijtakker 40
9Prettig in de communicatie, geen beperking in het aantal bezichtigingen, maar wel in goed overleg en strak achter elkaar gepland, goed advies maar ook ruimte voor eigen keuze. Verliep allemaal op rolletjes.
-
De Peel 13 J91
7De makelaar heeft zijn best gedaan. De prijs vond ik hoog €3000,- voor een chalet dat te koop stond voor €86000, Voor een huis zou ik de prijs goed vinden, daar gaat het al gauw over de 2 ton. Verder prima makelaar