Hoeijmakers Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de regio Helden. Wij kennen het gebied als uw eigen woonplaats en brengen dat in elke transactie weer terug. Onze kennis van de lokale markt en onze passie voor woningzaken maken ons tot een betrouwbare partner in uw woningstap. Wij bieden diensten als verkoop, aankoop, verhuur en taxaties aan. Onze werkwijze is transparant, gedetailleerd en gericht op uw...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Beeselseweg 11
5995AP Kessel
€ 399.500 k.k.
€ 3.050/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 595 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Sint Ursulahof 73
5995CA Kessel
€ 569.500 k.k.
€ 3.722/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 153 m²
- Perceeloppervlakte
- 456 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Wilgenpad 10
5995AK Kessel
€ 369.500 k.k.
€ 3.270/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 258 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Burchtplein 2
5991CM Baarlo
€ 379.500 k.k.
€ 3.111/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 227 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Lindelaan 26
5995NM Kessel
€ 395.000 k.k.
€ 2.394/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 165 m²
- Perceeloppervlakte
- 310 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Heikampweg 3
5995RN Kessel
€ 539.500 k.k.
€ 5.739/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- 9408 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (25)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
25 reviews totaal
Funda
14 reviews op Funda
11 reviews op Google
-
Bongerd 31
10Ralf is een behulpzame makelaar. Denkt mee en zorgt dat je met al je vragen terecht kan. Dit was voor ons de 2de keer dat we hem hadden ingeschakeld omdat we houden van een makelaar die gewoon blijft.. Inmiddels is ons huis weer succesvol verkocht
-
't Höltje 48
9De communicatie kan eenduidiger. Meer gebruik van verkooptool gewenst. Prettige persoonlijke omgang. Altijd bereidt te ondersteunen.
-
Engelmanstraat 25 b
9In het voortraject prima service en tips gegevens voor de aankoop van onze nieuwe woning, daarbij de waarde van ons oude huis correct bepaald en de juiste begeleiding gegeven bij de verkoop ervan en alle afspraken zijn nagekomen.
-
't Höltje 7
9De verkoop is soepel en deskundig afgehandeld, De communicatie verliep ook prima. Altijd snelle reactie op vragen.
-
Schijfweg-Zuid 12
10We zijn zeer tevreden over de begeleidingen en het afhandelen van alles tijdens het verkoopproces.
-
Karreweg-Zuid 13
9Ralf Hoeijmakers is een deskundige makelaar, fijn persoon in de omgang, goed bereikbaar en zal altijd dat ene stapje extra voor je zetten, ik raad hem ten zeerste aan!
-
Gen. Ritchiestraat 7
10Het contact verliep prima.alles was goed. Heeft alles goed geregeld.fijne gespreken mee gehad.hij heeft alles prime geregeld.ben zeer tevreden over de makelaar hoeimakers
-
Karel Appelstraat 19
10Alles goed verlopen, netjes afgehandeld en professional aangepakt. Goede samenwerking, goede presentatie van het huis!