Dam en Hooft Makelaars Utrecht B.V.
"Specialist in het aan en verkopen van jouw Huis!"
In 2021 stichtten Oscar Hooft en Laurens Dam hun eigen makelaarskantoor, na jarenlang verantwoordelijk te zijn geweest voor een van de grootste kantoren in Utrecht. Door jarenlang samen te werken, zijn hun stijl en manier van werken goed afgestemd. Dit betekent dat zij als opdrachtgever van A tot Z begeleid worden in de koop of verkoop van woningen, investeringsprojecten of beleggingsobjecten. De regio Utrecht en de omgeving kennen zij...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Stationsstraat 42
3511EJ Utrecht
€ 595.000 k.k.
€ 5.509/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Vleutenseweg 267 C
3532HE Utrecht
€ 550.000 k.k.
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Onder bod
Nicolaas Sopingiusstraat 78
3553TN Utrecht
€ 539.000 k.k.
€ 6.056/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- 66 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Ardennen 54
3831EZ Leusden
€ 550.000 k.k.
€ 3.929/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 147 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Catharina van Renneslaan 16
3533SC Utrecht
€ 675.000 k.k.
€ 7.031/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- 144 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Emmaplein 126
3701DE Zeist
€ 389.000 k.k.
€ 5.118/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (70)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
70 reviews totaal
Funda
59 reviews op Funda
11 reviews op Google
-
Talmalaan 189
10Vakkundige makelaar met uitstekende kennis van de lokale markt. Heeft mij als verkoper gedurende het hele proces volledig ontzorgd. De communicatie was prettig, duidelijk en snel. Daarnaast werd alles zorgvuldig en professioneel afgehandeld. Een fijne werkwijze en zeer prettig om mee samen te werken.
-
Julianaweg 171
10Laurens heeft ons uitstekend begeleid bij de aankoop van ons huis. Hij combineert vakkennis met een scherpe blik en reageert altijd vlot. Wat het echt prettig maakt: je kunt ook gewoon goed lachen met hem. Bij een volgende aan- of verkoop in regio Utreg weten we wie we bellen.
-
Nieuwstraat 23 B
10Wij zijn bijzonder tevreden over deze makelaar. Vanaf het eerste contact viel direct op hoe snel er geschakeld wordt, zonder daarbij de kwaliteit of zorgvuldigheid uit het oog te verliezen. Wat Dam & Hooft echt onderscheidt, is het vermogen om de belangen van alle betrokken partijen continu in balans te houden. Dat zorgt voor vertrouwen en een soepel verloop van het hele proces. Daarnaast wordt er altijd constructief gehandeld, ook in situaties die om extra aandacht of nuan…
-
Julianaweg 168
10Selling a house is often intense. Laurens has helped us through the process and has shown the type of wisdom we were hoping for. Thanks!
-
Willem van Noortstraat 160
10Laurens en Oscar zijn professional voor huizen kopen en verkopen en ze zijn eerlijk en vriendelijkheid ik doe meer dan 5 jaar zaken met hun en wil tot nog paar jaren doen! we hebben nu meer dan 10 transacties gedaan kopen of verkopen binnen 5 minuten beslissen en akkoord gaan