Hiele & Dalsem Makelaardij
"aan- & verkoop woningen, taxaties en styling"
Als makelaar specialiseren wij ons volledig in de verkoop en aankoop van woningen, inclusief styling en taxaties van niet-woonwagens. Wij begripvol en betrouwbaar bijstaan bij de belangrijkste keuzes in je leven: het kopen van een nieuw huis of het verkopen van je huidige woning. Met meer dan 25 jaar ervaring in de makelaardij weten wij precies wat er bij een transactie van belang is. Wij staan voor je klaar met een vrijblijvende taxati...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Prins Willem-Alexanderweg 12
3991CB Houten
€ 630.000 k.k.
€ 4.286/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 147 m²
- Perceeloppervlakte
- 189 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Grachtmuur 17
3991VR Houten
€ 625.000 k.k.
€ 5.165/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 138 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Marcelis Keldermanshof 7
4125TN Hoef en Haag
€ 625.000 k.k.
€ 4.960/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 124 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Van Weerden Poelmanlaan 66
3527KS Utrecht
€ 375.000 k.k.
€ 4.747/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Strocamp 16
3992BV Houten
€ 500.000 k.k.
€ 4.464/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 142 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Siertuin 12
3994ZK Houten
€ 750.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 170 m²
- Perceeloppervlakte
- 176 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (93)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
93 reviews totaal
Funda
84 reviews op Funda
9 reviews op Google
-
Salamandersloot 6
10Goede communicatie. Ze denken met je mee. Heldere afspraken en een prettige begeleiding gedurende het verkoop traject.
-
Heemraadserf 4
10Super fijn contact, snel handelen en nemen alle tijd voor je! Heel blij met deze makelaar tijdens de verkoop van ons huis!
-
Bronmos 48
9Wendy en haar team hebben ons goed geholpen met de verkoop. Vanaf het begin, rust gecreërd. Goede communicatie, korte lijntjes. Het hele team is op de hoogte van de gang van zaken! Zeer Prettig gevoel en binnen een week verkocht! Goede samenwerking met de fotograaf, als je wat anders wilt dan gebruikelijk. Ga voor Wendy en Dalsem! Peter en Brigitte
-
Vlierweg 73
9Goede begeleiding tijdens aan- en verkoopgesprekken. Ook goede vertaling van onze eisen/wensen nieuwe woning richting bezichtigingen. Meedenkend over mogelijkheden en beperkingen van de bezichtigingen.
-
Brink 25
10Door prive omstandigheden kon de verkoop niet afgewerkt worden via de normale gang van zaken. Een extra inspanning was nodig om het allemaal in goede banen te leiden. Hieraan werd méér dan voldaan. Ik ben daar zeer tevreden over.
-
Keltenpoort 12
10Hiele & Dalsem hebben mij in deze intense woningmarkt geholpen bij het maken van de juiste keuze. Ze hebben mij diverse adviezen gegeven, vertrouwen gegeven en daardoor heb ik mijn huis kunnen kopen en kan ik het verbouwen naar mijn zin. Ik kan ze iedereen adviseren.