LEF Makelaars & Taxateurs
"Verkopen doe je met LEF!"
LEF makelaars staat voor betrouwbaarheid en persoonlijke service in de regio Utrecht e.o. Met jarenlange ervaring en een hechte teamgeest zorgen wij ervoor dat jouw woning op de beste manier wordt gepresenteerd en snel in goede handen komt. Ons lokaal netwerk en de kennis van de regio maken ons tot een betrouwbare partner, of het nu gaat om verkoop of aankoop. Wij geloven in samenwerking en bundelen onze krachten om het beste resultaat...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Kastanjestraat 19
3552SK Utrecht
€ 700.000 k.k.
€ 5.469/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 120 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Maniladreef 24
3564JE Utrecht
€ 475.000 k.k.
€ 3.322/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 138 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Ondiep 112
3552EK Utrecht
€ 700.000 k.k.
€ 5.882/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 105 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Rochus Meeuwiszstraat 11
3554VR Utrecht
€ 550.000 k.k.
€ 5.612/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 75 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Amsterdamsestraatweg 478
3553EM Utrecht
€ 439.000 k.k.
€ 5.701/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 77 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Bremstraat 49
3551TB Utrecht
€ 475.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 61 m²
- Perceeloppervlakte
- 55 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (70)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
70 reviews totaal
Funda
70 reviews op Funda
-
Egelantierstraat 82
10Zeer professionele en prettige begeleiding bij de verkoop van mijn huis. Ik kan deze makelaar bij iedereen van harte aanbevelen!
-
Trumanlaan 40
9Kantoor was zeer betrokken bij de begeleiding van de verkoop. De afstemming, vraagprijsbepaling en het onderhandelingsproces verliepen soepel en professioneel. De makelaar trad op als een sterke sparringpartner, wat uiteindelijk heeft geleid tot een succesvolle verkoop. Wij raden LEF zeker aan.
-
Bremstraat 41
10Ik zocht een makelaar in Utrecht met een goed trackrecord en dat vond ik bij LEF. Ze weten precies hoe ze moeten verkopen en begeleiden je van begin tot eind. Fijn team, persoonlijk contact, geen callcenter. Niet alleen makelaar Marike, maar het hele team is betrokken. Love it! Altijd vriendelijk en goed bereikbaar. Aanrader!
-
Werner Helmichstraat 1 K
10Het contact verloopt heel erg efficiënt. De service is enorm goed en snelle communicatie! Zeer fijne makelaar!
-
Van Swindenstraat 6
10Mijn ervaring met Lef Makelaars is zeer positief. Vanaf het eerste contact heb ik de persoonlijke aandacht en fijne begeleiding enorm gewaardeerd. Alle medewerkers stralen professionaliteit uit en weten precies wat ze doen. Echt een topteam waar je je meteen vertrouwd bij voelt.