Kuub Makelaars Schouwen-Duiveland
"Uw makelaar met inhoud, full service"
Sinds 2012 is Kuub Makelaars actief in het hart van Zierikzee. Het kantoor is opvallend gevestigd in een winkelpand en staat voor innovatie in de makelaarswereld. De makelaar is vaak op uitgang om woningen te verkopen, maar klanten kunnen via de eigen app informatie krijgen over verkoop, aankoop of taxaties. Bovendien is er altijd hulp beschikbaar via het backoffice. Kuub Makelaars is een jong bedrijf met ervaring en legt veel nadruk op...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Caustraat 44
4301MN Zierikzee
€ 450.000 k.k.
€ 3.191/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- 314 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Welleweg 7
4315CH Dreischor
€ 650.000 k.k.
€ 5.909/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 3290 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Nieuwe Bogerdstraat 47
4301CW Zierikzee
€ 425.000 k.k.
€ 4.087/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- 144 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Nieuwe Bogerdstraat 49
4301CW Zierikzee
€ 350.000 k.k.
€ 2.991/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 97 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Oostweg 2 0104
4305NA Ouwerkerk
€ 295.000 k.k.
€ 3.734/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- 455 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Grevelingenhout 70
4311NL Bruinisse
€ 875.000 k.k.
€ 3.601/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 243 m²
- Perceeloppervlakte
- 1573 m²
- Slaapkamers
- 6
Reviews (50)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
50 reviews totaal
Funda
32 reviews op Funda
18 reviews op Google
-
Grevelingenhout 9
10Wij zijn meer dan tevreden over de samenwerking met Kuub Makelaars. Vanaf het eerste contact was alles heel duidelijk en de communicatie was grandioos. Snel en zakelijk en er werd meegedacht door Maurice en door de medewerkers op kantoor. Chapeau voor iedereen van het Kuub team die ons heeft bijgestaan bij de verkoop.
-
M TotheAilo
10Ik ben ontzettend tevreden over de samenwerking met Kuub Makelaars bij de verkoop van mijn huis. Vanaf het eerste contact met Maurice was alles duidelijk, persoonlijk en prettig geregeld. Hij nam de tijd om alles goed uit te leggen en gaf mij vertrouwen gedurende het hele proces. Maurice heeft een uitstekende kennis van de markt en wist precies hoe mijn woning het beste gepresenteerd kon worden. Dankzij zijn inzet en strategie is mijn huis snel en tegen een mooie prijs verkocht. Daarnaast wil ik ook graag de medewerkers op kantoor bedanken. Zij waren altijd vriendelijk, behulpzaam en goed bereikbaar, wat het hele traject extra soepel liet verlopen. Wat ik vooral waardeer is de betrokkenheid, eerlijkheid en het snelle schakelen van het hele team. Ik voelde mij echt ontzorgd van begin tot eind. Ik raad Kuub Makelaars en Maurice dan ook van harte aan aan iedereen die zijn woning wil verkopen!
-
Rhode Boot
10Maurice is ontzettend makkelijk in de omgang, hij is transparant in communicatie en in voor een grapje. Hij heeft goede adviezen gegeven rondom de verkoop en ons daar goed in begeleid.