Makelaardij Thuis
"Thuis in wonen!"
Makelaardij Thuis is een jong en gedegen kantoor in Vlaardingen dat jarenlange ervaring heeft opgedaan in de vastgoedmarkt. Sinds 2008 staat Bernadette Veltman met haar team voor de deur, en sindsdien is het kantoor onmisbaar geworden in de regio. Dagelijks werken zij met plezier aan aankopen, verkoop en taxaties. Het kantoor is gevestigd aan Korte Hoogstraat 33A en staat open voor bezoekers die graag een kop koffie willen drinken. Bijn...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Francijntje de Kadtlaan 136
3136LR Vlaardingen
€ 795.000 k.k.
€ 5.096/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 156 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Johan Willem Frisolaan 42
3136BH Vlaardingen
€ 529.000 k.k.
€ 3.977/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 269 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Dijklaan 27
3131VB Vlaardingen
€ 289.000 k.k.
€ 3.658/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Stadhouderslaan 42
3136BN Vlaardingen
€ 545.000 k.k.
€ 3.562/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 153 m²
- Perceeloppervlakte
- 223 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Populierendreef 63
3137CT Vlaardingen
€ 479.000 k.k.
€ 3.685/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 151 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Boterstraat 37
3134ER Vlaardingen
€ 439.000 k.k.
€ 4.933/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- 94 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (100)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
100 reviews totaal
Funda
87 reviews op Funda
13 reviews op Google
-
Schiedamseweg 123
8Betrokken en vaak updates na bezichtigingen. Fijn contact en behulpzaam. En dachten goed mee en gaven tips
-
Johan Willem Frisolaan 18
9Professionele begeleiding gehad. Is betrokken en zegt wat ze doet en doet wat ze zegt. Heeft zaken goed georganiseerd.
-
Oosthavenplaats 32
10Patrick is een hele prettige makelaar! Hij begeleidde mij ook bij mijn vorige huis. Zo hem zo weer nemen als makelaar.
-
Francijntje de Kadtlaan 3
10De persoonlijke benadering, de kennis over de wijk, elk advies maar vooral het netwerk en presentie. Niet voor niets dat ze keer op keer als beste makelaar uit de regio word gekozen
-
Kasia
2Helaas werden we vanaf het begin niet serieus genomen. De makelaar heeft ons telefoonnummer en e-mailadres gevraagd om ons aanbiedingen te sturen, maar er zijn nu 5 maanden voorbij en hij heeft ons nog steeds niets gestuurd 🤣 …
-
Eendrachtstraat 1
9Fijne makelaar. Alles is soepel verlopen. Fijn telefonisch op de hoogte gehouden wan alle stappen en updates.
-
Insulindestraat 74
9Een fijne makelaar met kennis van zaken. Het hele team zet zich volledig in om een goede verkoop te realiseren. De communicatie verliep goed en daar waar nodig was er veel overleg. Het was ook fijn dat er goed wordt meegedacht bij het oplossen van praktische zaken.
-
Kethelsesluis 9
10De begeleiding bij de verkoop en aankoop is uitmuntend geweest met een fijne communicatie. Ik zou makelaardij thuis zeker aanbevelen