Markant makelaars & taxateurs
"Doe waar de klant om vraagt en doe het goed!"
In het hart van Friesland en met een sterke focus op Drachten en de omgeving, biedt Markant makelaars & taxateurs een betrouwbare en persoonlijke service aan. Of het nu gaat om de verkoop van je woning, een taxatierapport of een marktwaardeanalyse: wij staan voor je klaar met expertise en transparantie. Het bedrijf is ontstaan bij Gerard en Margje Schreuder, die samen met hun kinderen Bert, Jaap en Sarah Schreuder een bloeiend familiebe...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Goudsbloemstraat 10
9853RB Munnekezijl
€ 469.500 k.k.
€ 2.511/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 187 m²
- Perceeloppervlakte
- 721 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Ermeline 65
9291JK Kollum
€ 349.500 k.k.
€ 3.495/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 326 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Groningerstraatweg 37
8922EZ Leeuwarden
€ 465.000 k.k.
€ 2.642/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 176 m²
- Perceeloppervlakte
- 243 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
M.L. Kingstraat 36
9728WJ Groningen
€ 225.000 k.k.
€ 4.017/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 56 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Uilenhoek 37
9932LG Delfzijl
€ 210.000 k.k.
€ 1.875/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 335 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Grutto 15
9843GN Grijpskerk
€ 230.000 k.k.
€ 3.333/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 69 m²
- Perceeloppervlakte
- 160 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (32)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
32 reviews totaal
Funda
7 reviews op Funda
25 reviews op Google
-
Taling 18
10Margje en Gerard kennen de markt goed, zijn heel kundig en maken het hele proces makkelijker voor je.
-
Tarjat 9
9Uitstekende service. Duidelijke antwoorden op de gestelde vragen. Goede voorlichting. Prettig contact!
-
Bosscherweg 2
10Alles is prima verlopen, echter de communicatie omtrent de courtage is nog niet bekend. Daarom is mijn cijfer voor wat betreft de prijs/kwaliteit niet gebaseerd daadwerkelijke bevindingen. Desalniettemin alle lof en dank voor de familie Schreuder omtrent begeleiding, communicatie en kennis van zaken ! Inmiddels is de courtage bekend en dat is een vast bedrag wat 10 punten waard is
-
Landstraat 5 a
10Prettig contact, goed bereikbaar, reageerde snel en gaf duidelijkheid. Nam zelf ook regelmatig het initiatief tot contact.
-
Oude Dijk 13
10Het contact verliep naar volle tevredenheid. Mijn gestelde vragen werden uitgezocht en beantwoordt. Je merkt dat deze makelaar al jaren dit vak doet. Iemand die met je meedenkt!
-
Lintdal 42
10Zeer deskundige makelaar! Ze zijn goed bereikbaar en hebben ons goed geholpen en geadviseerd in het gehele proces. Daarbij zijn ze ook nog fijne mensen in de omgang. Ik kan Markant Garantiemakelaars zeker aanbevelen voor zowel de aankoop als verkoop.
-
Stationsstraat 29
9Ze hebben ons ontzettend goed geholpen met de verkoop van het huis, want na het overlijden van mijn vader kwam er ontzettend veel op ons af. Alles werd goed geregeld, chapeau!