Ons kantoor is gevestigd in 's-Hertogenbosch en Kerkdriel, met een jong en enthousiast team dat zich volledig toewijdt aan jouw wensen. Wij geloven in een persoonlijke benadering, waarbij we ervoor zorgen dat nieuwe deuren voor jou open gaan. Onze drive is om je te verrassen en daarbij gelukkig te maken. Met jarenlange ervaring in de regio ‘s-Hertogenbosch en de Bommelerwaard kennen we de nuances van de huizenbranche in deze omgeving. W...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Molenstraat 26
5327AZ Hurwenen
€ 850.000 k.k.
€ 7.143/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 1635 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Advocatenlaan 2 a
5324AL Ammerzoden
€ 825.000 k.k.
€ 2.968/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 278 m²
- Perceeloppervlakte
- 608 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Keppelenkamp 24
5311GZ Gameren
€ 469.000 k.k.
€ 3.876/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 165 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Rietdekkersstraat 6
5331VT Kerkdriel
€ 395.000 k.k.
€ 3.435/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 160 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Kruidenlaan 34
5331DG Kerkdriel
€ 350.000 k.k.
€ 5.224/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 67 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Hudsonlaan 134
5223SL 's-Hertogenbosch
€ 339.000 k.k.
€ 4.843/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 70 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (149)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
149 reviews totaal
Funda
130 reviews op Funda
19 reviews op Google
-
Spiegeltuin 112
9Ik heb zowel mijn nieuwe woning gekocht als mijn 'oude' woning verkocht via Makelaarsoord. Ik vond het contact met de makelaar (Joske) heel prettig en zeer laagdrempelig. Ook in de avond- en weekenduren kon ik bij haar terecht met mijn vragen. Er zat wat druk achter de verkoop van mijn eigen woning, maar dit is heel fijn opgepakt door Makelaarsoord waardoor alles op tijd is geregeld. De enige tip is dat de courtage kosten niet zijn besproken door de makelaar tijdens het gesprek…
-
Pelssingel 25
10Korte lijnen, goede beschikbaarheid en prettig in contact. no nonsense, eerlijk en oprecht. goed op de hoogte van de huidige markt en goed onderbouwde adviezen in verkooptraject.
-
Lindestraat 70
9Het contact was zeer prettig, de afspraken en toezeggingen werden strikt nagekomen en de bereikbaarheid was top! Wij kunnen Makelaarsoord van harte aanbevelen.
-
Berm 1
10Fijne en deskundige makelaar. Persoonlijke aandacht, maar ook zakelijk. Ze zetten een stapje extra voor je en denken met je mee. Vriendelijk personeel en goede marketing!
-
Schepenstraat 6
9zeer goed de afspraken liepen allemaal goed gesmeerd zoalsde fotograaf en de man voor de energie label en ook met joske liep het gesmeerd
-
Hertog Godfriedstraat 30
10Een prettige makelaar met kennis van zaken, fijn in omgang en goed bereikbaar/benaderbaar. Informeel en leuk contact wat het verkopen van een woning leuk maakt!