Lamberink Makelaars & Adviseurs
Lamberink Makelaars & Adviseurs staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Groningen. Met een sterke focus op de regio, helpen we u bij het vinden van uw droomwoning of het verwerkelijken van uw bouddroom. Onze belofte is om u met expertise en transparantie te begeleiden op elk moment van de koop- of verkoopfase. Onze dienstverlening is gericht op de behoeften van onze klanten, met een werkwijze die gebaseerd is op open c...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Over de Tocht 2
9801XA Zuidhorn
€ 565.000 ,-
€ 3.669/m²
A++++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 154 m²
- Perceeloppervlakte
- 379 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Binnenkluiver 2
9613CG Meerstad
€ 1.030.000 ,-
€ 5.150/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 200 m²
- Perceeloppervlakte
- 660 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder optie
Binnenkluiver 8
9613CG Meerstad
€ 1.125.000 ,-
€ 5.625/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 200 m²
- Perceeloppervlakte
- 694 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Binnenkluiver 6
9613CG Meerstad
€ 1.005.000 ,-
€ 5.025/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 200 m²
- Perceeloppervlakte
- 619 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Binnenkluiver 12
9613CG Meerstad
€ 890.000 ,-
€ 4.450/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 200 m²
- Perceeloppervlakte
- 482 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder optie
Binnenkluiver 14
9613CG Meerstad
€ 1.050.000 ,-
€ 5.250/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 200 m²
- Perceeloppervlakte
- 669 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (14)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
14 reviews totaal
14 reviews op Google
-
Agnes te Wies
10wanneer je overweegt je huis te verkopen ga hier dan naar toe naar deze makelaar dit is werkelijk een TOP makelaar die je met alles helpt en terzijde staat kundig is verstandig en je met wijze raad adviseert je bijstaat in het hele proces van verkopen Wendy Visscher mijn makelaar TOP makelaar zo blij dat ik haar/hen gevonden heb en wat een prijs mocht ik voor mijn huis ontvangen en het heeft nauwelijks een week te koop gestaan ik ben dankbaar zo dankbaar dat ik haar/hen gevonden heb
-
Jesse de Haan
2Een woning verkopen per inschrijving om vervolgens met de hoogste bieder in onderhandeling te gaan? Dat je hier als makelaar aan mee doet is ronduit walgelijk te noemen.
-
Kor Kooi
10Marjet is een uitstekende makelaar. We zijn bijzonder tevreden over de prettige en professionele samenwerking. We kunnen het iedereen aanraden om met Marjet te gaan samenwerken!
-
Jeannette Langedijk
10Marjet is een zeer prettige persoonlijkheid. Ik mocht haar gelijk graag. Daar komt nog bij dat mijn huis dankzij Marjet zeer snel, maar wel naar mijn wensen, verkocht is aan de juiste persoon! Ik ben heel tevreden!
-
Bianca Schut
10Een hele goede ervaring met Lamberink Makelaars! Bekwame en leuke makelaar en gemakkelijk contact. Huis voor een prachtige prijs verkocht en supersnel, mede door goede meedenkwerk van de makelaar. Zeker aan te raden!