Steendijk Makelaars
"Exclusieve aandacht voor elke woning!"
Steendijk Makelaars staat al dertig jaar voor persoonlijke aandacht in de woningbemiddeling. Met expertise in luxe woonprojecten en een gedegen bouwkundige kennis, zorgen wij voor een unieke benadering van elke woonwens. Of het nu gaat om sober of weelderig wonen, wij helpen u op maat. Ons kleinschalige kantoor biedt ruimte voor elke wens en zorgt ervoor dat uw woning in het beste licht staat. Bij Steendijk Makelaars combineren we speci...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Langhors 12
4421TK Kapelle
€ 595.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 167 m²
- Perceeloppervlakte
- 292 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
van de Plasschestraat 10
4444AG 's-Heer Abtskerke
€ 619.000 k.k.
€ 1.784/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 347 m²
- Perceeloppervlakte
- 1997 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Etty Hillesumlaan 7
4481DE Kloetinge
€ 425.000 k.k.
€ 4.167/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- 281 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Oostmolenweg 10
4481PL Kloetinge
€ 459.000 k.k.
€ 4.545/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- 485 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Zuidvlietstraat 82
4461HA Goes
€ 325.000 k.k.
€ 3.779/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Perceeloppervlakte
- 170 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Reaganlaan 19
4463WT Goes
€ 289.000 k.k.
€ 2.535/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 143 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (154)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
154 reviews totaal
Funda
80 reviews op Funda
74 reviews op Google
-
Jan Wolkerslaan 15
10Zeer tevreden over kennis en kunde en fijne en persoonlijke afstemming over de te kiezen verkoopstrategie.
-
's-Heer Elsdorpweg 17
10Het contact was super zijn heel goed geholpen door Wilbert en Martijn. Hebben ons overal bij betrokken in het proces. We zijn heel tevreden.
-
Duizendbladstraat 23
10Erg prettig contact met Ad en Martijn. Alles was snel geregeld en duidelijke afspraken. Huis binnen no-time verkocht. Zeker aan te bevelen.
-
Gardenierhof 21
9Contact met Martijn verliep zeer goed. Kregen veel tips en info, goede verwijzing naar financiële expert.
-
Hemstraat 26
9Steendijk heeft een goede lokale marktkennis en zijn deskundig in wat zij doen. Wij waarderen ook dat er werd geluisterd naar onze wensen m.b.t. de woningadvertentie.
-
Jeroen Koeman
8 -
Wim Hendrikse
10Fijne en transparante makelaars, zij hebben ons goed geholpen en begeleid met de koop van onze nieuwe en de verkoop van onze oude woning. Korte lijntjes en makkelijk te bereiken.
-
Cort van der Lindenstraat 214
-
Acht Gemeten 9
10Wij zijn ontzettend tevreden over Wilbert! Hij heeft ons supergoed geholpen en beschikt over veel kennis van zowel de wijk als de woningmarkt. Dat gaf ons veel vertrouwen tijdens het hele traject. Ook Martijn heeft op de achtergrond ontzettend hard zijn best gedaan en al onze vragen duidelijk beantwoord. Dankjewel voor deze fijne en professionele begeleiding!