Alpina Roerdalen
"Jouw Alpina makelaar - Samen maken we het mogelijk"
Alpina Roerdalen staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Sint Odiliënberg. Ons team van NVM-makelaars staat voor je klaar bij elke stap in het kopen of verkopen van een woning. Wij luisteren naar jouw wensen en denken mee met je om jouw woondromen te realiseren. Of het nu gaat om een verkoop, aankoop of waardebepaling – wij hebben de expertise en ervaring om jou te begeleiden. Met een sterke lokale en landelijke aanwez...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Dr.Nolenslaan 6
6074CA Melick
€ 345.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 156 m²
- Perceeloppervlakte
- 291 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Leenakker 31
6071XH Swalmen
€ 399.500 k.k.
€ 3.474/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 265 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Bereklauw 17
6075GP Herkenbosch
€ 599.500 k.k.
€ 3.122/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 192 m²
- Perceeloppervlakte
- 503 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Heinsbergerweg 58
6061AK Posterholt
€ 375.000 k.k.
€ 2.622/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 595 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Neerstraat 63
6041KB Roermond
€ 799.500 k.k.
€ 3.111/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 257 m²
- Perceeloppervlakte
- 150 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Borgsweg 3
6061AM Posterholt
€ 450.000 k.k.
€ 2.473/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 182 m²
- Perceeloppervlakte
- 488 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (38)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
38 reviews totaal
Funda
26 reviews op Funda
12 reviews op Google
-
Sandra Ewalts
10Fijn kantoor, zowel bij de bank als ook de verzekeringsadviseur, altijd even behulpzaam en vriendelijk.
-
Bartelsstraat 20
10Onze makelaar kent de lokale markt. Hij was open in zijn communicatie en gaf duidelijk aan wat hij de beste aanpak achtte. Bij vragen kreeg ik duidelijke uitleg waarom hij bepaalde voorstellen maakte en welke andere opties ik nog meer had (en waarom hij deze niet zou kiezen). Als er vragen waren dan was hij altijd bereikbaar. Kortom: top!
-
De Kaanjel 38
10Geert heeft ons enorm geholpen met de verkoop van ons huis. Door zijn deskundigheid hebben we een mooi verkoopresultaat bereikt.
-
Brouwestraat 34
10We werden constant van de stand van zaken op de hoogte gehouden, Van de start tot de verkoop werden we van alles war er gebeurde op de hoogte gehouden, We hadden een fijn contact
-
E M
10Vanaf het moment dat we besloten ons huis te verkopen was Alpina Roerdalen Met makelaar Geert Heldens een rots in de branding. Hij gaf duidelijke adviezen, was zeer transparant over het proces en nam al onze zorgen weg. Wat ons vooral opviel was de persoonlijke betrokkenheid en de uitstekende en snelle communicatie. We werden bij elke stap op de hoogte gehouden. Dankzij de expertise van Geert is de verkoop binnen onze verwachtingen afgerond Wij bevelen Alipna Roerdalen en met name Geert Heldens van harte aan Iedereen die een betrouwbare en deskundige makelaar zoekt.