Hofstede Makelaardij de Langstraat
"Jouw makelaar altijd in de buurt!"
Bij Hofstede Makelaardij in Waalwijk weten we dat het kopen of verkopen van een woning een belangrijke keuze is. Daarom staan we, met een team van jonge en ervaren makelaars, altijd voor je klaar. Sinds 1991 zijn we betrouwbare partner in de regio, met meerdere vestigingen en een uitgebreid werkgebied. Onze professionals combineren ervaring met frisse benaderingen, zodat we jouw wensen en behoeften goed begrijpen. Onze nadruk ligt op ee...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Braakstraat 91
5345WX Oss
€ 460.000 k.k.
€ 4.299/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 364 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Stadsweg 6
4931ED Geertruidenberg
€ 340.000 k.k.
€ 4.048/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Perceeloppervlakte
- 140 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Eerste Hambaken 121
5231RC 's-Hertogenbosch
€ 450.000 k.k.
€ 2.830/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 159 m²
- Perceeloppervlakte
- 132 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Onder bod
Hugo de Grootstraat 15
5151EG Drunen
€ 340.000 k.k.
€ 4.146/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Lijster 38
5161ST Sprang-Capelle
€ 390.000 k.k.
€ 3.362/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 142 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Aangekocht
Haagwinde 6
5251ZS Vlijmen
€ 625.000 k.k.
€ 4.921/m²
A++++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 266 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (27)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
27 reviews totaal
Funda
1 reviews op Funda
26 reviews op Google
-
Bianca Pruijssers
10Er wordt met je meegedacht om je huis aantrekkelijker te maken voor de verkoop. Lijntjes zijn kort, en snelle reacties. ook bij de aankoop vann ons huis, heeft Nico een goed advies gegeven,
-
Hoogeinde 82
9Nico is een deskundig en warm persoon met veel ervaring. Wij hebben eerder met hem gewerkt en bevelen hem dan ook van harte aan. Goede communicatie en erg begaan met een persoonlijke touch.
-
Anne Valentijn
10Dit bedrijf denkt echt met je mee. Proffesionele hulp en zeer vriendelijke Medewerkers. De service is echt van hoog niveau en wij zijn blij dat we met deze makelaar een huis gekocht en verkocht hebben. Daarom is Hofstede ten zeerste aan te raden.👍👍
-
Esmee de Gouw
10Hofstede zorgde ervoor dat ons huis binnen 4 weken in de verkoop kwam en verkocht werd. Snel schakelen, klantgericht, flexibel en helpend past bij Hofstede. We zijn erg blij met hun hulp en contact
-
Sammy Lloyd
2Al zijn ze persoonlijk, wij zijn niet tevreden over de rest. Ze zijn aardig hoor, maar ze komen hun belofte niet na.
-
Roy Briga
10Geweldig team, we hebben echt genoten van onze zoektocht naar een huis met hen! Snelle en gemakkelijke communicatie, altijd op de hoogte van alles, snelle actie. Als expats hadden we extra uitleg en advies nodig. Met Hofstede Makelaardij voelden we ons op ons gemak en hadden we de zekerheid dat dit zou lukken! 🍀