Alpina Emmeloord (was Sinke Emmeloord)
"Verzekeringen, Hypotheken & Makelaardij"
Bij Alpina helpen we je graag bij het aan- of verkopen van je woning. Ons team bestaande uit ervaren NVM-makelaars combineert lokale kennis met een breed landelijk netwerk. Zo zorgen we voor het beste resultaat, afgestemd op jouw situatie. We leggen veel waarde op persoonlijke aandacht en duidelijke communicatie, zodat jij altijd weet waar je staat. Een van onze diensten is de gratis en vrijblijvende waardebepaling. De woningmarkt veran...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
het Waterland 46
8302XD Emmeloord
€ 537.500 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 574 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Landbouwkade 8 B
8304AE Emmeloord
€ 245.000 k.k.
€ 3.267/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- 80 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Klutenweg 36 A
8312PD Creil
€ 399.000 k.k.
€ 3.117/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 1217 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Donaustraat 19
8303WL Emmeloord
€ 490.000 k.k.
€ 2.737/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 179 m²
- Perceeloppervlakte
- 641 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Ramsweg 4
8307RN Ens
€ 695.000 k.k.
€ 5.697/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 9520 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Scandinaviëlaan 23
8303GN Emmeloord
€ 465.000 k.k.
€ 2.447/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 190 m²
- Perceeloppervlakte
- 530 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (85)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
85 reviews totaal
Funda
46 reviews op Funda
39 reviews op Google
-
Mathilde Wibautsingel 35
9Het contact met de makelaar verliep heel prettig. Over het contact met de medewerkers van het kantoor ben ik ook super tevreden. Zij waren zeer behulpzaam en servicegericht. Goede service en klantgerichte opstelling. Gezien de goede ervaring en prettige samenwerking met deze makelaar in het verleden had ik ook het volste vertrouwen dat het goed zou komen.
-
Jupiterstraat 35
9Deskundig, correct en prettig geholpen. Ook begeleiding en actie bij onverwachte zeken. Zeker aan te bevelen
-
Swalmstraat 5
9De makelaar was altijd bereikbaar en heeft ons goed geholpen gedurende het gehele proces van zoeken, bieden tot aankoop.
-
Pampuspad 34
10Het contact met de makelaar verliep zeer vriendelijk en persoonlijk. Geregeld telefonisch contact, snelle reactie op apps en mailverkeer. Ook contact met backoffice verliep altijd soepel. Tekenen voorlopig koopcontract verliep netjes op kantoor waar uitgebreid de tijd werd genomen voor koper en verkoper. Alpina is zeker een aanrader als verkoop en aankoopmakelaar. Ook voor financieel advies zoals hypotheek en verzekeringen is het een prettige partij. Alpina ontzorgd je compleet…
-
Gaastlaan 22
9Zeer netjes te werk gegaan, ben van a tot z geholpen. Deskundig en goed bereikbaar voor verschillende vragen omtrent aankoop maar ook bijzaken. Al met al uitstekend geholpen!