Berg Makelaardij
Berg Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in IJsselmuiden en de omgeving. Met jaren ervaring en een sterke focus op klantgerichtheid, helpen we u bij elke stap in de vastgoedmarkt. Of u nu koopt, verkoopt of verhuurt, wij staan voor u klaar met deskundig advies en een transparante werkwijze. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur, taxaties en aanhuur. Onze medewerkers...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Wortmanstraat 81
8265AB Kampen
€ 325.000 k.k.
€ 4.276/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- 133 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Tichlerstraat 27
8271VD IJsselmuiden
€ 379.000 k.k.
€ 3.752/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- 273 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Robert Kochlaan 7
8271DB IJsselmuiden
€ 325.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 129 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
de Akkers 18
8271JC IJsselmuiden
€ 795.000 k.k.
€ 4.251/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 187 m²
- Perceeloppervlakte
- 552 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Louis Pasteurlaan 5
8271CV IJsselmuiden
€ 400.000 k.k.
€ 3.175/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 153 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Ganzebloem 11
8265MT Kampen
€ 370.000 k.k.
€ 3.627/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- 154 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (54)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
54 reviews totaal
Funda
12 reviews op Funda
42 reviews op Google
-
claudia patricia a
10Zeer tevreden, vanaf het eerste gesprek was er een klik. De makelaar is kundig, heeft ons geweldig geholpen bij de aankoop van ons droomhuis. Hij luisterde goed naar onze wensen, reageerde snel en was altijd bereikbaar. De binnendienst is erg behulpzaam. Zeker een aanrader!"
-
Rondweg 116
9Zeer tevreden, vanaf het eerste gesprek was er een klik. De makelaar is kundig. De binnendienst is erg behulpzaam. Mark heeft ons geweldig geholpen bij de aankoop van ons droomhuis. Hij luisterde goed naar onze wensen, reageerde snel en was altijd bereikbaar. Zeker een aanrader!"
-
Holtzendestraat 25
10De makelaar is kundig en behulpzaam. Ze bieden goede begeleiding. Goede bereikbaarheid en vriendelijk.
-
van Diggelenweg 8
10De verkoop door Berg Makelaars is prima verlopen. De communicatie was top, ze denken goed met je mee en kennen de lokale markt als geen ander.
-
Kloosterstraat 33
10Duidelijke communicatie. Goede snelle manier van verkoop.Vakvrouw echt een aanrader voor de koop of verkoop van je huis .Petra en Berg makelaardij Bedankt .Laurens
-
Marktgang 1
10Van begin tot het eind fijn en deskundig begeleid. Ze staan altijd bereikbaar en iedereen bij van de Berg, doet hard zijn best. Gewoon een top makelaar
-
Tichlerstraat 10
9Een goede en vlotte begeleiding. Goed op de hoogte van vraag en aanbod. Ook prettige maar toch ook zakelijke begeleiding bij aan- en verkoop.