Nijkamp Vastgoed is een Twents makelaarskantoor dat zich volledig toewijdt aan de markt van vastgoed in en rond Hengelo. Wij combineren kennis, ervaring en persoonlijke aanpak om zowel pandeigenaars als huurders te ondersteunen in hun woon- of beleggingsdoelen. Onze focus ligt op betrouwbare en transparante dienstverlening, waarbij we de lange termijn in het oog houden. Wij bieden professioneel beleggingsadvies en ondersteuning bij het...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Hofkampstraat 123
7607ND Almelo
€ 199.500 k.k.
€ 2.660/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Lisdodde 14
7601VA Almelo
€ 200.000 k.k.
€ 3.333/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 60 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Hofkampstraat 85
7607NC Almelo
€ 154.000 k.k.
€ 2.566/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 60 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Lage Kamp 16
7591WG Denekamp
€ 405.000 k.k.
€ 3.375/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 249 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Vos de Waelstraat 48
7573AH Oldenzaal
€ 550.000 k.k.
€ 5.188/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Hofkampstraat 109
7607ND Almelo
€ 199.500 k.k.
€ 2.732/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (6)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
6 reviews totaal
6 reviews op Google
-
che nunnely
8Wat een top makelaarsbedrijf!
-
Erryn Pander
2Antwoord op mail extreem langzaam, is slecht telefonisch bereikbaar en komt verder totaal niet behulpzaam over. Probeerden een huis te huren, zijn op bezichtiging geweest, en toen kon het opeens allemaal niet meer. Zou deze makelaar vermijden
-
Jesús Bascuñana Menchero
2Vermijd het ondertekenen van welk soort overeenkomst dan ook met deze mensen. Zoals in een andere recensie al wordt aangegeven, is één probleem genoeg om volledig genegeerd te worden. Ik moest zelfs dreigen met juridische stappen om mijn borg terug te krijgen, nadat ik meerdere keren zonder antwoord contact met hen had opgenomen. Professionaliteit is ver te zoeken.
-
Emily Buitenhuis
2 -
jurian workel
10 -
Veerle Botter
2Prima partij zolang er niks mis is en je ze niet nodig hebt. Probeer je in contact te komen voor een probleem, dan lukt dit simpel weg niet.