Ons Hoes is uw betrouwbare makelaar in Rijssen en de omgeving, waar we ons specialiseren in verkoop, aankoop en financieel advies. Met jaren ervaring in de regio kent ons iedereen en staan we voor u klaar met persoonlijke, doordachte oplossingen. Wij combineren marktkennis met professionele dienstverlening, ondersteund door certificaten als NRVT, WFT, SEH en VastgoedCert. Onze team spreekt Duits, Engels en Nederlands, zodat we u op maat...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Roerdomp 36
7463AC Rijssen
€ 725.000 k.k.
€ 4.028/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 180 m²
- Perceeloppervlakte
- 420 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Zuiderstraat 37
7462CL Rijssen
€ 385.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 164 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hogepad 4
7462WK Rijssen
€ 469.000 k.k.
€ 5.720/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Onder bod
Lindenlaan 3
7461XL Rijssen
€ 369.000 k.k.
€ 2.795/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 146 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Jan Luikenstraat 20
7461ZC Rijssen
€ 439.000 k.k.
€ 3.457/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 295 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Roelf Bosmastraat 58
7462ME Rijssen
€ 365.000 k.k.
€ 3.230/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 174 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (32)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
32 reviews totaal
Funda
19 reviews op Funda
13 reviews op Google
-
Annet W.
8Het was een prettig contact. Ons huis was een heerlijk plekje maar net wat te duur voor starters. Als ik weet wie er nu komen wonen ben ik alleen maar blij dat het niet direct weg was. De makelaar heeft enorm geholpen omdat de omstandigheden moeilijk waren, geen vraag te gek en ik ben er werkelijk de deur niet voor uitgeweest. Ik beveel Ons Hoes bij u aan.
-
Groenling 27
9Laagdrempelig contact, goede begeleiding en service. Klein verbeterpuntje is qua tekst/beschrijving beter te luisteren of eerder te verifiëren bij de verkopers. Nu stonden er een aantal fouten in de advertentietekst. Wat mogelijk wat misleidend over kan komen op eventuele kopers. Maar overall super service!
-
Kruisweg 23
8Allles o.k. Deskundige makelaar, goede kennis van de markt. Kwam zijn afspreken stipt na. Goede ervaring.
-
Pastoor Petersstraat 30
10Vanaf het eerste moment voelden we ons bij deze makelaar in goede handen. We zijn volledig ontzorgd van begin tot eind, en onze specifieke wensen werden met aandacht en zorg uitgevoerd. De communicatie was steeds open, eerlijk en duidelijk, we wisten precies waar we aan toe waren. Ook fijn dat de vooraf afgesproken prijs gewoon de eindafrekening bleek te zijn, zonder verrassingen achteraf. Dankzij hun betrokkenheid en transparante werkwijze kijken we met een heel goed gevoel ter…
-