Dingemans Makelaars
"Persoonlijk, flexibel en altijd voor jou in actie"
Sinds meer dan veertig jaar staat Makelaarskantoor H. Dingemans voor u in Huissen, een sfeervolle stad tussen Arnhem en Nijmegen. Wij zijn actief in de regio met kennis van zowel woningen als bedrijfsmatig vastgoed. Onze ervaring in verkoop, aankoop en beheer zorgt voor een breed aanbod van huurwoningen en -objecten. Ons team is er om u te begeleiden bij aankoop, verkoop, financiering en verzekeringen. Persoonlijk advies is voor ons van...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Hoeve 3
6851EP Huissen
€ 669.500 k.k.
€ 4.405/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 152 m²
- Perceeloppervlakte
- 600 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Hendrik Braamstraat 33
6691ZA Gendt
€ 469.500 k.k.
€ 4.192/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 339 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Afsluitdijk 24
6846TH Arnhem
€ 879.000 k.k.
€ 5.140/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 171 m²
- Perceeloppervlakte
- 270 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Tjalk 17
6852DG Huissen
€ 629.500 k.k.
€ 3.195/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 197 m²
- Perceeloppervlakte
- 401 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Verkocht onder voorbehoud
Generaalstraat 4
6852TK Huissen
€ 565.000 k.k.
€ 3.870/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 146 m²
- Perceeloppervlakte
- 146 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht onder voorbehoud
Aalsmeerhof 10
6843VX Arnhem
€ 519.000 k.k.
€ 4.436/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 268 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (44)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
44 reviews totaal
Funda
23 reviews op Funda
21 reviews op Google
-
Apostolos Lianos
2We hadden een afspraak, maar hij kwam niet opdagen. Hij belde zelfs niet om af te zeggen. Na bijna een uur wachten heb ik ze gebeld en ze boden niet eens hun excuses aan. Onprofessioneel. Arrogant. Ik heb afspraken afgezegd zodat ik hun "adviseur" kon ontmoeten.
-
Hide And seek
2Waarom betalen jullie de klanten van steamworks niet terug? Ga maandag iig aangifte doen
-
De Whemedreef 102
10topp makelaar luistert goed weet wat er gevraagd wordt en hoe de markt in elkaar zit ben blij met Petar hij heeft mij goed geholpen.
-
van Kleefplein 4
9Fijn en toegankelijk contact met een persoonlijke benadering. Alles werd snel en helder geregeld. Dankzij de betrokken en deskundige hulp van Petar hebben wij onze droomwoning kunnen aankopen en onze eigen woning vlot kunnen verkopen. We voelden ons echt gezien en goed begeleid in het hele proces.
-
Akshoek 68
8Vanaf het eerste moment voelde het contact vertrouwd. Hij is enorm betrokken, denkt actief mee en behandelt je alsof je een familielid bent. Dat gaf ons direct een veilig en zeker gevoel tijdens het hele verkoopproces. De communicatie was altijd duidelijk, snel en eerlijk. Een makelaar die écht met je meewerkt en zijn afspraken nakomt. Absoluut een aanrader.
-
Potsmaat 176
10Petar en zijn team hebben mij ontzettend goed geholpen bij de verkoop van mijn huis, echt een aanrader!