Ikink & Koenders B.V. is al meer dan 50 jaar het vertrouwde adres voor de koop en verkoop van woonhuizen en bedrijfspanden op het Gelders Eiland. In Tolkamer en de omgeving staan we voor betrouwbare, persoonlijke service met een diepe kennis van de regio. Wij combineren ervaring met actuele marktinsights om u te begeleiden bij elke transactie. Onze dienstverlening omvat niet alleen de verkoop en aankoop van woningen, maar ook onafhankel...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Bronkhorsterslag 29
6942RN Didam
€ 519.000 k.k.
A++++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 173 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Gildestraat 2
6915TR Lobith
€ 535.000 k.k.
€ 4.023/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 882 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Burgemeester Rietveldstr 36
7041XC 's-Heerenberg
€ 425.000 k.k.
€ 3.512/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 330 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Onlandstraat 10
6915BA Lobith
€ 470.000 k.k.
€ 3.406/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 138 m²
- Perceeloppervlakte
- 217 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Aangekocht
Wilgenlaan 42
6841AS Arnhem
€ 300.000 k.k.
€ 4.167/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- 132 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Rekkenveld 34
6916LN Tolkamer
€ 495.000 k.k.
€ 3.278/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 151 m²
- Perceeloppervlakte
- 410 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (23)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
23 reviews totaal
Funda
10 reviews op Funda
13 reviews op Google
-
Polderdijk 89
10Goed contact met de makelaar. Vakkundig, geduldig en doortastend. Heeft het huis echt ‘begrepen’ en aan de juiste kopers gekoppeld
-
's-Gravenwaardsedijk 9
9We hebben ons huis via Ikink & Koenders verkocht. Fijne makelaar met veel kennis van de omgeving en super vriendelijk. Alles goed geregeld. We zijn erg tevreden met dit kantoor.
-
Willy Brandtplein 258
10alles ging goed van te voren besproken dat ik ontzorgt moest worden. de verkoop ging boven mijn verwachting soepel. dus echt een aanrader.
-
Ringoven 1
10Wij zijn zeer tevreden over Daan als onze aan- en verkoopmakelaar. Hij heeft ons bij het gehele proces goed geholpen en ondersteunt. Daan is zeer betrokken, denkt mee, weet veel van de omgeving en geeft passend advies. Als je op zoek bent naar een aan- en/of verkoopmakelaar ben je bij Ikink & Koenders aan het juiste adres!
-
Middag 67
10Zeker aan te raden Werden goed begeleid, geholpen en op de hoogte gehouden. Ook met advies voor aankoop van een andere huis goede inzichten en voorbereiding bij bezichtiging.
-
Ineke Caerteling
10 -
Herwensedijk 1 a
9De makelaar was betrokken en toegewijd. Hij was goed geïnformeerd over de lokale situatie en beschikte over een groot deskundig netwerk in de omgeving, zoals een financieel adviseur. Een aangenaam persoon die deskundig is en ook oog heeft voor het menselijk proces.