Roel Willemsen Garantiemakelaars staat sinds 1974 voor een klantgerichte aanpak met bewezen resultaten in de regio Arnhem. Als marktleider in Arnhem Zuid combineren we maatwerk met persoonlijk advies om uw woning op een unieke manier te presenteren. Onze specialisten werken samen om uw wensen op woongebied centraal te stellen en zorgen voor een duidelijke meerwaarde in elke transactie. Onze dienstverlening is resultaatgericht en gebasee...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Darwinstraat 18
6836JH Arnhem
€ 420.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 152 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Rosa Luxemburgstraat 13
6836PA Arnhem
€ 350.000 k.k.
€ 4.667/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- 135 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Susterenhof 55
6845DD Arnhem
€ 385.000 k.k.
€ 3.407/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 155 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Schijndelstraat 47
6844GL Arnhem
€ 448.000 k.k.
€ 4.350/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 103 m²
- Perceeloppervlakte
- 198 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Zutphensestraatweg 2 f
6955AG Ellecom
€ 850.000 k.k.
€ 5.183/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 164 m²
- Perceeloppervlakte
- 687 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Velperweg 47 1302
6824BG Arnhem
€ 639.000 k.k.
€ 4.915/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (126)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
126 reviews totaal
Funda
78 reviews op Funda
48 reviews op Google
-
Boxmeerhof 13
10Het was een juiste beslissing om makelaar Willemsen als aankoopmakelaar en verkoopmakelaar te nemen. Deskundigheid in de zoektocht naar een nieuwe woning heeft ons enorm geholpen. Met de verkoop van onze huidige woning hebben we alles aan deze makelaar overgelaten. Ook dit was een succes, we hebben een prima begeleiding gehad van het hele makelaarskantoor.
-
Sonatestraat 20
10Met de aankoop en verkoop van onze woning hebben we een prima begeleiding gehad. Deskundigheid en een positieve hulp bij de zoektocht was zeker de moeite waard.
-
Merlijn Kerremans
10Ik heb een super fijne ervaring met deze makelaar! Vanaf het eerste contact betrokken, eerlijk en altijd bereikbaar. Geen standaard aanpak, maar echt persoonlijk advies en meedenken. Het hele aankoopproces verliep soepel en duidelijk, waardoor ik met een goed gevoel mijn appartement heb gekocht. Zeker een aanrader!
-
Naomi
4Een woning bezichtigd en de makelaar stelde zich ronduit arrogant en onprofessioneel op - beweerde dat hij vanwege zijn ervaring kon ruiken wie een sterke koper is en dat hij daarin een afweging maakt (zonder enige vragen te stellen over werk, stabiliteit etc.), en uitte zich denigrerend over de laag van de maatschappij waar ik me in zou bevinden. Hier een mail over gestuurd naar het kantoor en de reactie gekregen dat het 'vervelend is' dat 'ik het zo heb ervaren'. Voor mij nooit meer!