In De Westereen staat EMKA-makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Wij combineren deskundigheid met een warme benadering, zodat uw woning of koop overdracht wordt in een rustige en succesvolle omgeving. Wij bieden dienstverlening in verkoop, aankoop en taxaties. Onze werkwijze is transparant en gericht op uw wensen, met ondersteuning van erkende certificaten zoals VastgoedCert, NWWI en NRVT. Wij communiceren in Ned...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Tsjerkepaed 17
9287LR Twijzelerheide
€ 250.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 157 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
It Heideloantsje 53 A
9287HB Twijzelerheide
€ 340.000 k.k.
€ 3.333/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- 302 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Groningerstreek 9
9871PE Stroobos
€ 375.000 k.k.
€ 3.074/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 450 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Hondsdraf 1
9861ET Grootegast
€ 500.000 k.k.
€ 3.247/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 154 m²
- Perceeloppervlakte
- 770 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Mounewei 59 B
9286EJ Twijzel
€ 435.000 k.k.
€ 3.107/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 924 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Centrumweg 26
9865BB Opende
€ 250.000 k.k.
€ 3.125/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 80 m²
- Perceeloppervlakte
- 180 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (25)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
25 reviews totaal
Funda
12 reviews op Funda
13 reviews op Google
-
De Wyk 10
10Het rechtstreekse contact beviel ons erg goed en ook het op de hoogte houden van de vorderingen. Wij hebben als gezin er een goed gevoel bij over gehouden na de verkoop van onze woning.
-
Kanaelsloane 27
9We hebben een fijn contact gehad en de makelaar is geen 9 - 17.00 uur type, dus ook 's avonds bereikbaar.
-
Willem van Kammen
10'Aandacht die je verdient' Mieke was er vanaf begin tot einde voor ons. Het verkopen van de woning van onze recent overleden ouders was voor ons een zware last. De persoonlijke aandacht die zij voor ons had en daarnaast voor het proces was voor ons ongelooflijk waardevol. Wij raden Mieke haar persoonlijke en professionele manier van werken dan ook van harte aan! Een vrouw met een glimlach.
-
Bob De Jong
10 -
Ymkje Bosma
10Dank Mieke voor je hulp bij mijn zoektocht naar een nieuwe woning. Heel fijn dat we konden sparren en dat je hielp met advies, je netwerk en beantwoorden van vragen.
-
Kuipersweg 67
10Alles prima geregeld, hoeft zelf nergens achteraan te bellen. Topservice!!! Ook kennismaking met de kopers geregeld.
-
Ron Manuel
10 -
Dr.Postmastraat 43
9Mieke van Emka Makelaardij is servicegericht, flexibel en neemt de tijd om alles goed door te nemen. Ze is goed op de hoogte van de markt en luistert tevens goed naar wat voor jou als koper/verkoper belangrijk is. Ze is makkelijk bereikbaar en duidelijk in wat ze aan service biedt. De prijs/kwaliteit verhouding is prima.