In Assen staat PLAN MAKELAARS & PIETER VAN MEURS voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Wij combineren kennis van de regio met een klantgerichte aanpak om jou te helpen bij het kopen of verkopen van je woning. Onze ervaring en passie voor vastgoed zorgen voor een geruststellende samenwerking. Wij specialiseren ons in bijzonder beheer, monumenten, nieuwbouw en recreatie. Onze professionals zijn geaccrediteerd met VastgoedCert...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Gerard Doustraat 53
9404AP Assen
€ 200.000 k.k.
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 55 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
Coendersweg 33
9722GB Groningen
€ 374.500 k.k.
€ 4.567/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Maria in Campislaan 133
9406JD Assen
€ 195.000 k.k.
€ 3.095/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 63 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
Hofstukken 105
9407KW Assen
€ 289.000 k.k.
€ 2.752/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- 169 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Aangekocht
De Leek 16 A
9411MK Beilen
€ 425.000 k.k.
€ 3.695/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 356 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Aangekocht
Zuidenveld 36
9406LL Assen
€ 299.000 k.k.
€ 3.986/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- 293 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (13)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
13 reviews totaal
Funda
5 reviews op Funda
8 reviews op Google
-
Gerrit van den Beek
10Onlangs, met hulp van Plan Makelaars Assen een gelijkvloerse woning gekocht. Gezien mijn leeftijd merk ik dat alles tegenwoordig snel gaat en vaak digitaal verloopt. Jeroen beweegt daarin prettig mee en sluit goed aan bij de wensen van de klant. Hij heeft mij fantastisch begeleid, nam de tijd en legde alles duidelijk uit op een manier die bij mij past. Dat gaf veel vertrouwen en rust gedurende het hele proces. Dankzij zijn inzet en betrokkenheid heb ik een woning gevonden die perfect aansluit bij mijn wensen. Ik kan Plan Makelaars Assen en in het bijzonder Jeroen van harte aanbevelen.
-
Anita Duindorp
10Jeroen leren kennen tijdens een verkoopbezichtiging en dat contact beviel direct goed. Inmiddels hebben wij onze eigen woning verkocht via Plan Makelaars Assen en wat een verademing was dat. Geen gedoe, duidelijke communicatie en gewoon doen wat nodig is. Een no nonsense makelaar die zegt waar het op staat en zijn afspraken nakomt. Zeker een aanrader!
-
H.N. Werkmanstraat 1
9Vanaf het eerste moment hebben ze mij bijgestaan in het proces van het zoeken naar, en het kopen van mijn eerste huis. Dat was spannend en voor mij allemaal onbekend, maar Jeroen sprak z'n vertrouwen uit, en met resultaat! Ik zou Plan Makelaars zeker aanraden.
-
De Leek 16 A
10⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Wij zijn ontzettend tevreden over Jeroen van Plan Makelaars als aankoopmakelaar. Jeroen is deskundig, vriendelijk en sociaal, en weet precies waar hij het over heeft. Hij komt zijn afspraken na, legt alles helder uit en stelt de juiste vragen — vaak al voordat je zelf doorhebt dat je ze had moeten stellen. Wat wij vooral waarderen, is dat hij echt in ons belang meedenkt en altijd eerlijk is. Geen gladde verkooppraatjes, maar duidelijk advies waar je iets aan hebt. D…