Hugtenburg & de Vries Makelaars & Taxateurs
"U geeft ons de sleutel, wij zorgen voor de koper!"
Hugtenburg & de Vries makelaars staat bekend als een van de meest betrouwbare partijen in Haarlem en de omgeving. Onze ervaring en kennis van de lokale markt maken ons tot een vertrouwde partner voor zowel kopers als verkopers. In de afgelopen jaren hebben we met succes veel woningen in Haarlem verwerkt, dankzij onze duidelijke visie op de markt en een professionele aanpak. Onze benadering is transparant, met duidelijke afspraken en een...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Zandvoortselaan 56
2106CR Heemstede
€ 500.000 k.k.
€ 5.208/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- 141 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Schotlandstraat 66
2034LE Haarlem
€ 325.000 k.k.
€ 5.078/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 64 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Planetenlaan 76 II
2024ES Haarlem
€ 525.000 k.k.
€ 5.198/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Van Leeuwenhoekstraat 5 0006
2014GC Haarlem
€ 295.000 k.k.
€ 6.277/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 47 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Dr. Schaepmanstraat 131
2032GE Haarlem
€ 495.000 k.k.
€ 6.875/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Zonnehoek 139
2141DR Vijfhuizen
€ 279.500 k.k.
€ 6.987/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 40 m²
- Perceeloppervlakte
- 259 m²
- Slaapkamers
- 1
Reviews (37)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
37 reviews totaal
Funda
32 reviews op Funda
5 reviews op Google
-
Cornelis Visserstraat 19
8Contact was in eerste instantie in verband met aankoop van een nieuwe woning. Dat was vlot en er werd direct adequaat en met kennis van zaken gehandeld. Bij verkoop van woning dus ook voor Hugtenburg & De Vries gekozen. Net zo'n prettige ervaring: verkoopproces uitstekend begeleid, altijd goed bereikbaar voor beantwoorden van vragen en soepele verkoop uiteindelijk.
-
Zuidpolderstraat 184
10The Hugtenburg & de Vries team is amazing! Jorrit and his team made us feel very safe and well-informed throughout the entire sales transaction. We are extremely satisfied.
-
Prinses Beatrixplein 8 J
10We zijn goed geholpen. Veel contact gehad en zijn op een fijne manier door het hele proces heen begeleid.
-
Ingridtwee Krispijn
10 -
Engelandlaan 152
9Contact liep goed. Was aardig bedrijf en werd goed op de hoogte gehouden over de bezichtigingen e.d.
-
Plesmanlaan 8 II
8Ik heb al eerder met de makelaar gewerkt met de aankoop van mijn woning. het contact was goed en ik werd goed begeleid met de verkoop.
-
Tweede Vooruitgangstraat 32
9Hele fijne makelaar gehad in alle opzichten. De begeleiding door Jorrit heel persoonlijk gedegen en prettig. Veel kennis van wat er nu speelt. Er wordt ook gekeken naar en rekening gehouden met wat ikzelf als verkoper nodig heb. Ik kan deze makelaar aan iedereen aanbevelen.