Scheele Makelaars
"THUIS IN DE ZUIDPLAS!"
Scheele Makelaars is sinds meer dan drie decennia een gevestigde naam in de makelaarswereld van Zuidplas. Het kantoor, gelegen aan het Raadhuisplein in het hart van de gemeente, heeft zich jarenlang als marktleider opgesteld in zowel bestaande- als nieuwbouwwoningen. Deze positie is het resultaat van een sterke focus op klanttevredenheid en betrouwbare dienstverlening. Onze medewerkers leggen de nadruk op persoonlijke betrokkenheid en t...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Verzetsstraat 31
2912CT Nieuwerkerk aan den IJssel
€ 465.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- 157 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Schelde 30
2911RG Nieuwerkerk aan den IJssel
€ 485.000 k.k.
€ 5.843/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- 143 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Hemingwayplaats 126
3068WS Rotterdam
€ 295.000 k.k.
€ 3.554/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Roerdal 23
2904CZ Capelle aan den IJssel
€ 795.000 k.k.
€ 5.096/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 156 m²
- Perceeloppervlakte
- 300 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Nieuwehaven 322
2801EG Gouda
€ 399.000 k.k.
€ 2.771/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 144 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Friezenrade 4
2912PH Nieuwerkerk aan den IJssel
€ 475.000 k.k.
€ 3.654/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 142 m²
- Slaapkamers
- 8
Reviews (47)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
47 reviews totaal
Funda
18 reviews op Funda
29 reviews op Google
-
Wollefoppenweg 3
9Hebben goed gecommuniceerd en waren goed bereikbaar zowel door te appen of te bellen,wil ze bedanken voor het ontzorgen van de verkoper.
-
Schijfmos 20
10Vriendelijke en toegankelijk makelaar en medewerkers. Altijd benaderbaar en denken graag mee. Vlotte afwikkeling van verkoop van de woning. Duidelijk in her maken van afspraken. Kortom top.
-
Stationsplein 41
10Leuk en vriendelijk personeel, alles goed en snel verlopen! Een heel tevreden klant . Een aanrader!!
-
Lupineveld 12
9Fijne omgang en snel handelen. Geen nonsens en geen loze beloftes. Ik werd goed op de hoogte gehouden na diverse bezichtigingen over de reacties van gegadigden. 3e koop- en verkoopwoning via deze makelaar!
-
Siciliëboulevard 242 C
9Zoals beloofd en heel deskundige begeleiding. Had ook niet anders verwacht eerlijk gezegd dus precies goed
-
Seine 20
10Scheele makelaar heeft ons huis naar volle tevredenheid in een zeer korte tijd en voor een goede prijs verkocht. De bezichtigingen werden op een uitstekende wijze verzorgd. Tijdens het proces werden wij goed op de hoogte gehouden. Mark Scheele heeft ons ook geholpen bij het biedproces van onze nieuwe woning.
-
Fluiterlaan 318
10Mark Scheele bood aan belangeloos te willen bemiddelen bij de onderhandeling voor de aankoop en verkocht later ons huis op een deskundige en zeer snelle wijze voor een zeer goede prijs.