Box Makelaardij
"Gewoon Goed!"
Team Box Makelaardij staat je altijd voor de boeg in de Kempen, of het nu gaat om de verkoop van je woning of andere makelaarsdiensten. Wij nemen graag een vrijblijvend en persoonlijk gesprek met je om jouw woningwaarde te bepalen en een verkoopstrategie op te stellen. Onze makelaars zijn uit de regio, weten precies wat er speelt en staan je altijd persoonlijk bij. Bij ons ben jij centraal, met een duidelijke werkwijze en transparante k...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Willibrordusstraat 34
5561AX Riethoven
€ 489.000 k.k.
€ 6.520/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- 600 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Draaiboom 6
5094CC Lage Mierde
€ 469.000 k.k.
€ 4.009/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 531 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Pimpernel 46
5531KN Bladel
€ 329.000 k.k.
€ 4.985/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 66 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Loo 15
5571KN Bergeijk
€ 795.000 k.k.
€ 3.955/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 201 m²
- Perceeloppervlakte
- 590 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
De Kabouterberg 2
5571SV Bergeijk
€ 519.000 k.k.
€ 4.436/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 180 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Saturnus 3
5527CW Hapert
€ 395.000 k.k.
€ 3.624/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 149 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (114)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
114 reviews totaal
Funda
79 reviews op Funda
35 reviews op Google
-
Helleneind 9 A
10Goed contact met de makelaar en zijn kantoor personeel. Staan ook open voor onze input en denken mee.
-
Molenzicht 28
10Fijn en snel contact, bij vragen krijg je meteen antwoord. Ronald is zeer deskundig en heeft onze woning binnen 2 weken verkocht!
-
Molenstraat 15
9Fijn en vlot contact. Zeer duidelijk in advisering. Enthousiast en open in aanpak en verwachtingen. Wij zijn heel tevreden en zouden Collin zeker aanraden!
-
Merovingersweg 1 E
10Het contact met de makelaar verliep uitstekend. Makelaar was erg flexibel en had veel kennis van zijn vak.
-
Helleneind 42
9Hele fijne en kundige makelaar. Makkelijk tussendoor bereikbaar en denkt altijd met je mee. Geeft ook handige tips tussendoor of bied een luisterend oor.
-
den Herd 2
10Fijn contact, Ronald is makkelijk te bereiken of belt snel terug. Heel vriendelijk en professioneel begeleid wat geleid heeft tot een bevredigende verkoop.
-
Dr. A. Zijlmansstraat 46
10Ronald heeft met zijn expertise van de woningmarkt mij goed geadviseerd met de verkoop van mijn woning. De woning was hierdoor met een mooi bod ook snel verkocht.
-
Mirte
10Mijn ervaring met Box Makelaardij is zeer positief, en in het bijzonder met Collin. Het contact was snel, prettig en duidelijk. Ik werd gedurende het hele verkoopproces goed op de hoogte gehouden van alles. Collin is toegankelijk, goed bereikbaar en nam altijd de tijd om mijn vragen te beantwoorden. Mijn appartement was binnen no-time verkocht. Daarnaast heeft Collin mij uitstekend geholpen bij praktische zaken, zoals het invullen van de verschillende vragenlijsten. Hij heeft zelfs de tijd genomen om deze samen verder in te vullen. Al met al ben ik heel prettig geholpen bij de verkoop van mijn appartement en zou ik Box Makelaardij (en zeker Collin) absoluut aanraden.