Pikeur Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Lochem en de omgeving. Wij begrijpen dat kopen of verkopen van onroerend goed een belangrijk moment is in uw leven en staan voor u klaar met geduld, professionaliteit en kennis. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Onze expertise ligt in het adviseren van zowel particulieren als bedrijven, met aandacht voor sp...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Albert Hahnweg 229
7242MP Lochem
€ 635.000 k.k.
€ 4.635/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Perceeloppervlakte
- 405 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Nachtwachtplein 8
7242CS Lochem
€ 460.000 k.k.
€ 3.594/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 290 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
van der Capellenlaan 38
7203BP Zutphen
€ 595.000 k.k.
€ 4.190/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 142 m²
- Perceeloppervlakte
- 225 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht onder voorbehoud
Frankenlaan 10
7241HA Lochem
€ 450.000 k.k.
€ 5.056/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- 255 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Tusseler 85
7241KD Lochem
€ 648.000 k.k.
€ 3.975/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 163 m²
- Perceeloppervlakte
- 710 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Albert Hahnweg 187
7242EG Lochem
€ 430.000 k.k.
€ 3.386/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 367 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (37)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
37 reviews totaal
Funda
29 reviews op Funda
8 reviews op Google
-
Ploegdijk 2 H109
7Soepel en terzake kundig met een goed advies gedurende de looptijd van de verkoop met tussendoor updates over de verkoop
-
Tusseler 85
10Bij het eerste kontakt wisten we dat we de goede makelaar hadden, informatie en begeleiding was perfect, we kunnen niet anders dan zeer tevreden zijn. Een aanrader!!
-
Pasbree 74
9De makelaar heeft ons goed geholpen om onze woonwensen concreet en realistisch te maken. Geen valse verwachtingen. Heel plezierig!
-
Ruurloseweg 16
10Wij hebben de verkoop van ons huis via Pikeur Makelaars met Bjorn als makelaar als zeer prettig en professioneel ervaren. Vanaf het eerste contact was er veel persoonlijke aandacht en werd er serieus meegedacht over onze wensen en situatie. Zonder bijkomende kosten kwam er een interieurarchitect langs om ons te adviseren over de beste presentatie van het huis voor de foto’s. De foto’s zagen er professioneel uit en de (fysieke) brochure inclusief eigen internetsite waren met zor…
-
Evelien Bargeman
10Bjorn Luchies heeft ons super geholpen met de verkoop van ons huis. We zijn erg tevreden. De communicatie is heel goed en prettig.
-
Laarstraat 57 b
9Erg fijne makelaar, heeft het verkoopproces goed begeleid en zo hebben we ons appartement met een zeer goed gevoel kunnen verkopen! Bjorn, bedankt!
-
Beusekamplaan 5
10Alles verliep precies zoals Bjorn tijdens het eerste gesprek had verteld. Korte lijnen, snel schakelen, duidelijke communicatie en super goede begeleiding van begin tot eind. Bjorn is echt professioneel en weet wat hij doet. Gewoon helemaal top!