MKLRS.
"Makelaars in Roermond"
MKLRS. [ma·ke·laars] staat bekend om een unieke aanpak in de Roermondse huizenmarkt. Wij zijn dé lokale specialist en kennen de streek vanbinnen. Onze visie is gebaseerd op vijf kernwaarden die ons werk bepalen. Wij blijven trouw aan onze stijl en streven altijd naar betere resultaten. Onze nadruk ligt op creativiteit en innovatie. Wij kijken naar trends en kansen die anderen misschien over het hoofd zien. Door slimme campagnes en echte...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Swalmerstraat 18
6041CX Roermond
€ 375.000 k.k.
€ 3.319/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 70 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Maasstraat 10
6049CB Herten
€ 750.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 306 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Abdijhof 6
6041HG Roermond
€ 400.000 k.k.
€ 2.286/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 175 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 7
-
- Beschikbaar
Carmelitessenstraat 44
6041CA Roermond
€ 450.000 k.k.
€ 3.103/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Hamstraat 31
6041HA Roermond
€ 695.000 k.k.
€ 2.119/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 328 m²
- Perceeloppervlakte
- 149 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Zwartbroekstraat 22 A
6041JM Roermond
€ 250.000 k.k.
€ 4.167/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 60 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (33)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
33 reviews totaal
Funda
25 reviews op Funda
8 reviews op Google
-
Willem II Singel 41
10Ik heb met Rogér zowel de verhuur als de verkoop van mijn huis geregeld en dit als een zeer prettige samenwerking ervaren. Vanaf het eerste contact was hij altijd goed bereikbaar en stond hij klaar om vragen snel en duidelijk te beantwoorden. De communicatie verliep helder en transparant, waardoor ik gedurende het hele proces precies wist waar ik aan toe was. Dat gaf veel vertrouwen en rust. Rogér denkt actief mee, is betrokken en zet zich volledig in om het beste resultaat te b…
-
Swalmerstraat 69 A
10Zeer goede en persoonlijke begeleiding tijdens het verkoop traject, kunnen deze makelaar ten zeerste aanbevelen!
-
Heinsbergerweg 58
9Roger van Mklrs is een fijne makelaar om mee samen te werken . Zijn marktkennis en deskundigheid waren top . Kortom een vreugdevolle samenwerking
-
Veldstraat 17 B
8Goed contact. Beantwoord altijd je vragen. Prima. Geeft goed door als er ontwikkelingen zijn. Iemand die goed meedenkt.
-
Op de Hoort 33
10Roger is een vriendelijke makelaar, die de lokale markt goed kent. Ook van (potentiële) kopers hebben wij gehoord dat hij prettig is in het contact. Vooral de persoonlijke aandacht en bijvoorbeeld de extra moeite die hij doet met het maken van de foto's (de gehele fotoshoot begeleiden) is een grote plus.
-
Elizabeth Adriaansestraat 15
10Zeer tevreden over deze makelaar! Rogér is een zeer vakbekwame makelaar met uitstekende kennis over de woningmarkt in Roermond. Hij benadert de verkoop met een strategisch goed doordacht plan, en communiceert dit ook helder. De presentatie van ons huis was prachtig, met mooie, professionele foto’s die het huis perfect in beeld brachten. De makelaar was altijd goed bereikbaar en hield ons continu op de hoogte. Dankzij de sterke strategie en goede onderhandelingen is een mooi res…