LEV Makelaardij
"SAMEN MAKEN WIJ UW WOONWENSEN WAAR"
Bij LEV Makelaardij in Ede staat persoonlijk contact centraal. Wij nemen graag de tijd om u uitgebreid te informeren over het verkoop- en aankoopproces. Tijdens een oriënterend gesprek bespreken we uw wensen en beantwoorden wij al uw vragen. Onze benadering is transparant en eerlijk, zonder verborgen kosten of kleine lettertjes. Wij bieden een volledig dienstverleningspakket aan, dat zowel voor de verkoop als aankoop van uw woning gesch...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Washingtondreef 28
6716MP Ede
€ 395.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Detmarlaan 24
6711MP Ede
€ 475.000 k.k.
€ 5.278/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Panoramaweg 27 R B17
6721MK Bennekom
€ 129.000 k.k.
€ 2.480/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 52 m²
- Perceeloppervlakte
- 250 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Kieftveen 18 355
3781PP Voorthuizen
€ 125.000 k.k.
€ 4.032/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 31 m²
- Perceeloppervlakte
- 154 m²
- Slaapkamers
- 1
-
- Onder bod
Jan Linsestraat 26
6717JW Ede
€ 485.000 k.k.
€ 4.619/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- 175 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Onder bod
Grotestraat 149
6711AL Ede
€ 249.000 k.k.
€ 6.073/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 41 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (25)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
25 reviews totaal
Funda
17 reviews op Funda
8 reviews op Google
-
Fred
10LEV Makelaardij heeft zowel de aankoop als de verkoop van mijn woning verzorgd. Ik ben ontzettend blij en tevreden met hoe beide trajecten zijn verlopen. Vera en Rob zijn betrokken en hulpvaardig. Het had niet beter kunnen gaan en ik raad dit makelaarskantoor echt aan.
-
Laan van de Bevrijding 14
9Met veel geduld (24 bezichtigingen) is ons huis heel goed verkocht! Goed contact met Rob en zijn team. Met veel geduld en enthousiasme heeft hij ons ontzorgd.
-
Jufferswaard 15
8Deskundige begeleiding, geven goede adviezen, ze staan open voor en luisteren naar de wensen van de klant, waardoor er n goede afstemming is. Ik kan Lev makelaardij beslist aanbevelen!
-
Nieuwe Kazernelaan 51
10Het was een prima contact wederzijds het klikte gelijk. Wij zijn overal geweldig mee geholpen. Even een belletje en ze waren er Zeer sterk aan te bevelen. Een super Team
-
Jacob van Campenlaan 60
8Het contact liep heel soepel. Vragen werden snel beantwoord en ik werd goed op de hoogte gehouden van de ontwikkelingen.
-
Floreslaan 62
10Alles tot in de puntjes geregeld door LEV makelaardij! Van harte aanbevolen. Deze makelaar neemt de verkoop van een project iedere keer weer serieus.
-
Leeghwaterstraat 74
8Contact met de makelaar was informeel en er waren korte lijnen. Dit was zeer prettig voor ons. Ook wist hij direct hoe hij ons huis in de markt zou willen zetten. Deze zaken gaven ons een goed gevoel. Wel hadden wij tijdens het proces het idee dat wij met de initiatieven moesten komen, omdat ons huis niet de hoogste prioriteit had. Dat is oké, maar ons was iets anders beloofd. Toch zeer tevreden over de makelaar en zouden wij deze zeker aanbevelen!