Spaland NVM Makelaars
"Gewoon een eerlijk advies!"
Spaland NVM Makelaars staat voor betrouwbaarheid, transparantie en persoonlijke aandacht. Vanuit onze vestiging in Maassluis helpen we je bij de verkoop, aankoop, verhuur of taxatie van een woning. Onze ervaren makelaars zijn actief in Maassluis, Schiedam en de omgeving. Wij begrijpen dat een woning een grote investering is, daarom geven we altijd eerlijk en direct advies. Onze dienstverlening omvat onder andere verkoop, aankoop, verhuu...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Henriëtte Bosmanslaan 12
3144LA Maassluis
€ 495.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 112 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Fenacoliuslaan 10
3143AD Maassluis
€ 550.000 k.k.
€ 4.044/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 247 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Sir Winston Churchilllaan 835
2286AA Rijswijk
€ 345.000 k.k.
€ 5.000/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 69 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Hobbemastraat 4
3141GH Maassluis
€ 375.000 k.k.
€ 4.167/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 145 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Noordvliet 145 A
3142CL Maassluis
€ 489.000 k.k.
€ 3.705/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 81 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Stadsmolen 131
3146CV Maassluis
€ 525.000 k.k.
€ 4.038/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 121 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (87)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
87 reviews totaal
Funda
69 reviews op Funda
18 reviews op Google
-
van de Kasteelestraat 84
9Ik heb Marieke ervaren als uiterst deskundig. Ze verstaat haar vak, is betrouwbaar en komt haar afspraken na. Maar bovenal is ze ontzettend betrokken als mens! Ze is begaan met het gehele proces en begrijpt waar je als (ver)koper doorheen gaat. Haar kennis, ervaring en warme persoonlijkheid waren voor mij een anker gedurende de gehele procedure. Marieke is een aanrader!
-
Frans Halslaan 25 C
9Geholpen met de verkoop van mijn appartement. Samen doormiddel van een marktanalyse een verkoopprijs bedacht die veel bezoekers trok. Dankzij goed advies over de verkoopstrategie is een prachtige verkoopprijs gerealiseerd! Aanrader voor iedereen die hulp van A tot Z wil, maar dan met eigen input!
-
Prins Florisstraat 30
10Alles naar wens gegaan! Goede begeleiding, alles was duidelijk! Zowel huis gekocht en verkocht met deze makelaar. Beide gevallen super goed geholpen!
-
Dr. Albert Schweitzerdreef 267
10De communicatie vond ik heel prettig! Kon altijd terecht met vragen en lukte het op dat moment niet dan werd ik keurig zo snel mogelijk teruggebeld. Zeer tevreden!
-
Noordvliet 141
9Ons contact met de makelaar Spaland verliep erg fijn, to the point, deskundig en direct. Het vertrouwen was groot en hebben van het gehele verkoop proces een goede begeleiding gehad. Communicatie was heel goed, per mail, telefonisch en/of per app, altijd vriendelijk en behulpzaam. Wij zijn dan ook bijzonder tevreden met de makelaars van Spaland en willen deze dan ook graag aanbevelen bij de verkoop van uw woning.