De Vreij Makelaardij
In Brielle staat De Vreij Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een frisse kijk op zaken en ruime ervaring in de regio, helpen we u bij het kopen, verkopen en taxeren van woningen en bedrijven. Wij zijn actief in alle prijsklassen en woningtypen, zodat wij u beter kunnen begeleiden bij elke transactie. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop en taxaties. Wij werken met professionaliteit en transparantie,...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
FHG v Itersonlaan 68
3233EL Oostvoorne
€ 985.000 k.k.
€ 5.442/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 181 m²
- Perceeloppervlakte
- 400 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Mr P J Oudweg 21
3214XN Zuidland
€ 300.000 k.k.
€ 4.000/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- 128 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Nobelstraat 36
3231BC Brielle
€ 460.000 k.k.
€ 3.194/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 144 m²
- Perceeloppervlakte
- 131 m²
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Kreek 23
3232EH Brielle
€ 420.000 k.k.
€ 3.333/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 169 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Fregat 28
3232CH Brielle
€ 565.000 k.k.
€ 4.185/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 135 m²
- Perceeloppervlakte
- 146 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Brielseweg 37
3233AB Oostvoorne
€ 580.000 k.k.
€ 5.179/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 505 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (89)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
89 reviews totaal
Funda
45 reviews op Funda
44 reviews op Google
-
Jan van Duivenvoordepad 10
10Zowel de koop als verkoop van mijn woning bij de Vreij makelaardij gedaan wat als zeer prettig is ervaren. Het team de Vreij heeft mij geheel ontzorgd met hun deskundigheid en stonden klaar voor elke vraag wat ervoor heeft gezorgd dat mijn woning snel verkocht was. Het was prettig zaken doen. Dank daarvoor!!
-
Cor Ras
10Heel blij met deze makelaar. Heeft goede kennis van de omliggende marktwaarde en de communicatie verliep uitstekend. Zeer aan te bevelen!
-
Gootepad 5
9Prettig en snel contact. We kregen een duidelijke uitleg over het verkoop traject. Ondernam acties bij onze "slecht weer" foto`s.
-
Witte de Withstraat 10 a
10Het verkoopproces is van het begin tot het einde prima verlopen. De aanpak is professioneel, de afspraken zijn duidelijk, de begeleiding uitstekend en de communicatie is prettig en met korte lijnen. We kunnen De Vreij Makelaardij van harte aanbevelen!
-
Andre Avelino
10"We zijn zeer tevreden over het gehele verkooptraject. De presentatie was prachtig. Het gehele proces verliep vlot. Goede feedback over ontwikkelingen en altijd bereikbaar. Kortom, deze makelaar is echt een aanrader.
-
Houtkoperstraat 12
9"We zijn zeer tevreden over het gehele verkooptraject. De presentatie was prachtig. Het gehele proces verliep vlot. Goede feedback over ontwikkelingen en altijd bereikbaar. Kortom, deze makelaar is echt een aanrader.