Waterweg Makelaar staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de regio Maassluis. Met een diepe kennis van de lokale woningmarkt bieden wij gerichte begeleiding bij elke transactie, zodat u zich volledig op uw wensen kunt concentreren. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop, taxaties en financieel advies. Wij werken met een transparante en klantgerichte aanpak, onderbouwd door expertise in woningfotografie en gecertif...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Jan Steenstraat 26
3141HB Maassluis
€ 475.000 k.k.
€ 3.345/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 142 m²
- Perceeloppervlakte
- 166 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Vreeswijkstraat 417
2546AM Den Haag
€ 350.000 k.k.
€ 3.763/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Watermolen 72
3146SR Maassluis
€ 845.000 k.k.
€ 5.709/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 148 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Westhavenplaats 2
3131BT Vlaardingen
€ 345.000 k.k.
€ 3.750/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- 71 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Onder bod
Schollevaarstraat 58
3145LE Maassluis
€ 350.000 k.k.
€ 3.333/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Hildegaarde 2
3155VC Maasland
€ 659.000 k.k.
€ 4.545/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 276 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (52)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
52 reviews totaal
Funda
47 reviews op Funda
5 reviews op Google
-
Shawdreef 34
10We zijn heel tevreden over de makelaar, benadert de klant heel persoonlijk en denkt goed mee wat de klant wilt.
-
dr. Wiardi Beckmansingel 121
10We zijn erg tevreden over de verkoop van onze woning. Het moest snel gebeuren en dat is ook gelukt; alles is vlot en soepel verlopen. Het contact was persoonlijk, met een professionele aanpak, wat we als erg prettig hebben ervaren. Zeker een aanrader!
-
Verfmolen 15
9Prettige makelaar met goede, persoonlijke hulp bij vragen. Vooral het 'eerlijk bieden-concept' sprak ons aan. Bovendien is er een samenwerking met heel goede fotograaf van realistische foto's. Deze makelaar kent de markt goed en geeft goede adviezen. Zeer zeker aan te raden!
-
Einthovenstraat 7
10Een makelaar die niet alleen naar de te verkopen woning kijkt maar ook naar de mens erachter. Betrokken, denkt mee en gewoon een erg leuk en fijn persoon. Een dubbel en dwarse aanrader!
-
Tooroplaan 102
10Fijne makelaar die uitermate vakbekwaam is maar ook nog lekker menselijk is gebleven. Hele fijne samenwerking mogen ervaren. Neemt uit handen en ontzorgt. Aanrader.
-
jülide güçlü
10Mevrouw Eveline, de eigenaresse van makelaarskantoor Waterweg Woning, heeft ons geholpen tijdens ons aankoopproces. Ze is ongelooflijk deskundig, behulpzaam en vriendelijk. Vanaf de eerste dag dat we haar ontmoetten, heeft ze ons met alles geholpen. We voelen ons gelukkig en zijn erg blij dat we met haar hebben samengewerkt. Ik zal haar zeker aanbevelen aan iedereen in mijn omgeving die een huis wil kopen.