Kolpa Roest Staalduinen
"Met kennis van zaken, met kennis van waarde."
Kolpa Roest Staalduinen is een gevestigd makelaarskantoor met ruim 100 jaar ervaring in de regio. Het kantoor is ontstaan uit een samenvoeging van historische makelaarsbedrijven en heeft zich sindsdien ontwikkeld tot een allround bedrijf dat zowel in wonen als zakelijk actief is. Met teams die lokaal geworteld zijn, combineren wij marktkennis met persoonlijke aandacht en een nuchtere aanpak. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop,...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Kerkweg 58
3124KE Schiedam
€ 695.000 k.k.
€ 7.394/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- 200 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Jeroen Boschstraat 87
3141XL Maassluis
€ 250.000 k.k.
€ 4.167/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 60 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Bosuilstraat 56
3145AB Maassluis
€ 525.000 k.k.
€ 4.102/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 178 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Aangekocht
Tjalk 61
3123BV Schiedam
€ 315.000 k.k.
€ 3.841/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Maria Rutgersstraat 11
3141XR Maassluis
€ 625.000 k.k.
€ 4.595/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 181 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Maeterlinckdreef 16
3146BL Maassluis
€ 575.000 k.k.
€ 3.833/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 454 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (26)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
26 reviews totaal
Funda
11 reviews op Funda
15 reviews op Google
-
Tjalk 61
10Wij zijn geholpen door Marsha Grauwmeijer, onwijs fijne ervaring! Zeker een aanrader ook voor starters, duidelijke uitleg en fijne communicatie!
-
Johan Evertsenlaan 19
10Zeer prettig contact, makelaar gaf pro-actief advies, dacht goed mee en communiceerde helder. Kwaliteit promotiemateriaal uitstekend.
-
Marocstraat 31
10Makkelijk contact via WhatsApp en snelle updates over bezichtigingen, bij vragen kregen we snel reactie en ook erg duidelijk advies
-
Jan van Galenstraat 19
10Marsha heeft ons snel en vakkundig bijgestaan tijdens de verkoop van onze woning. Ze was altijd bereikbaar (zelfs tijdens haar vakantie) voor antwoorden op onze vragen of het regelen van onze zaken. Ook het kantoor van Kolpa reageerde steeds snel en vakkundig, super service! Ons huis was ook in twee weken verkocht.
-
Goudvinkstraat 15
10Wij hebben een hele fijne ervaring gehad met Marsha van Makelaardij Kolpa. Vanaf het eerste contact gaf ze ons veel vertrouwen: de taxatie was marktconform en eerlijk, en ze was altijd goed bereikbaar en flexibel. Binnen twee weken waren er maar liefst 15 bezichtigingen. Marsha plande alles efficiënt en soepel in, dacht mee bij last-minute tweede bezichtigingen en kon veel vertellen over de geïnteresseerden – iets wat we als heel prettig hebben ervaren. Ook bleef ze rustig en p…