Peter Rijsdijk Makelaardij
In Roosendaal staat Peter Rijsdijk Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij de koop, verkoop of overdracht van woningen. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, zorgen wij ervoor dat u zich goed georiënteerd voelt in de complexe wereld van de makelaardij. Onze belofte is om u te begeleiden met transparantie en professionaliteit, zodat u zich volledig op uw woonwensen kunt richten. Wij bieden dienstverlening i...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Zuidhof 17
4411RV Rilland
€ 299.000 k.k.
€ 2.578/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 410 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Moleneindsestraat 8
4741RJ Hoeven
€ 985.000 k.k.
€ 5.353/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 184 m²
- Perceeloppervlakte
- 1140 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Diamantdijk 239
4706HG Roosendaal
€ 519.000 k.k.
€ 4.119/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 555 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Margrietstraat 12 A
4711HM St. Willebrord
€ 599.000 k.k.
€ 3.720/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 161 m²
- Perceeloppervlakte
- 425 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Domeinstraat 3
4741BM Hoeven
€ 719.000 k.k.
€ 4.108/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 175 m²
- Perceeloppervlakte
- 592 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Aangekocht
Marijkestraat 24
4744AV Bosschenhoofd
€ 615.000 k.k.
€ 4.330/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 142 m²
- Perceeloppervlakte
- 823 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (18)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
18 reviews totaal
18 reviews op Google
-
Jilven Romero
2Zeer slecht bereikbaar, na meerderen keren bellen, met moeite aan de lijn gehad. Wilde graag vragen over mogelijke bezichtigen. Hing op terwijl in nog aan het praten was over welke woning het ging. Zeer onprettig en onbeschoft.
-
fred pedroso
2De eigenaar is erg moeilijk te bereiken, zelfs na herhaaldelijk proberen. Hij reageert onvriendelijk op simpele vragen over interesse in een huis.
-
Nick
2 -
Ad Vlijmincx
8 -
BMW Roadster
10Echt een adviseur die betrokken is. We werden door de BLG bank naar hem gestuurd omdat hij ons zou kunnen helpen. Door Peter hebben we nu ons droomhuis kunnen realiseren. Top geregeld
-
Geert de Jager
10Erg goed geholpen. Geeft rustig aan welke mogelijkheden er zijn en heeft ons als aankoopmakelaar en verzekeringsadviseur goed begeleid. Door zijn inzet hebben wij nu ondanks de lastige tijd een mooi huis op de kop getikt.
-
Joan van Ommeren
2Bij de overdracht was deze makelaar verschillende dingen vergeten door te geven aan de notaris, waar hij blijkbaar vaker zaken mee doet. Daardoor moesten er 2 regels veranderd worden in de akte. Dit kostte ons een paar honderd euro extra. Wij uiteraard een aantal keer een mail gestuurd naar de makelaar hierover, maar dan geeft deze makelaar niet thuis. Het bleek ook dat de makelaar de verkoopster voor bijna €2000 had opgelicht. Ik zou er nooit mee in zee gaan, niet te vertrouwen deze man!!